تصویر جدیدی از پنل جلوی آیفون 7 اپل منتشر شد

پنل جلوی آیفون 7 اپل

تصویر جدیدی از پنل جلوی آیفون 7 اپل منتشر شد

با اتمام رویداد رونمایی سامسونگ از گوشی گلکسی نوت 7 (Samsung Galaxy Note 7)، حالا معرفی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس را می‌توان مهمترین رویداد عرصه تلفن های هوشمند در ماه‌های پیش رو دانست. اپل طبق معمول می‌خواهد مراسم خود را در ماه سپتامبر برگزار کند و بدین ترتیب تا عرضه آیفون 7 (Apple iPhone 7) تنها چند هفته باقی مانده است. بدون شک تا روز رونمایی، تصاویر و مطالب مختلفی پیرامون ویژگی‌های پرچمداران جدید اپل در فضای وب منتشر می‌شوند. امروز نیز تصویری از پنل جلوی آیفون 7 اپل منتشر شد.

یک نسخه اولیه از پنل جلوی آیفون 7 اپل در این تصویر جدید دیده می‌شود. محفظه‌های مربوط به سنسور مجاورت و اسپیکر دستگاه در این تصویر، با شایعات و گزارشات قبلی گوشی iPhone 7 اپل مطابقت ندارد. اما خبرگذاری ژاپنی Mac Otakara معتقد است این پرچمدار جدید شامل خروجی صدای بزرگتری بوده و دو سنسور مجاورت در پنل جلوی خود دارد؛ پنل جلوی آیفون 7 اپل در تصویر زیر نیز همین مشخصات را به همراه دارد.

پنل جلوی آیفون 7 اپل

با این حال اکثر شایعات منتشر شده تاکنون از آیفون 7 و آیفون 7 پلاس، نقاط مشترک زیادی دارند: از حذف درگاه 3.5 میلیمتری هدفون‌ها در پایین و قرار گرفتن یک اسپیکر دیگر به جای آن گرفته تا حذف خطوط آنتن در پشت دستگاه و بزرگتر شدن لنز دوربین اصلی پرچمداران.

گوشی iPhone 7 Plus اپل از دوربین دوگانه در پشت بهره می‌برد؛ دو سنسور 12 مگاپیکسلی با دو قابلیت تثبیت اپتیکال تصاویر (OIS) و فوکوس اپتیکال دوربین. از طرفی قرار گرفتن داک کانکتور هوشمند در بخش پشتی این فبلت 5.5 هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. گزارش‌ها اخیرا اعلام کردند که اپل از قرار دادن این کانکتور در فبلت خود منصرف شده است.

هنوز چندین هفته تا رونمایی اپل از پرچمداران جدیدش باقی مانده است و نمی‌توان هیچ یک از شایعات را قبول یا رد کرد. با این حال تا فرا رسیدن رویداد اهالی کوپرتینو، با خبرهای تکمیلی همراه ما باشید. نظر شما در مورد این خبر چیست؟

1395-05-16

دیدگاهتان را بنویسید