تصویر لو رفته جدید حکایت از ضدآب بودن Galaxy Note 7 دارد

ضدآب بودن Galaxy Note 7

تصویر لو رفته جدید حکایت از ضدآب بودن Galaxy Note 7 دارد

پرچمداران فعلی سامسونگ، یعنی S7 Edge و Galaxy S7 هردو دارای گواهینامه IP68 هستند. این گواهی بدین معناست که دستگاه‌های مذکور توانایی حضور در عمق ۵ فوتی آب به مدت ۳۰ دقیقه بدون نفوذ آب به درون خود را دارند. اما طبق جدیدترین شایعات، Galaxy Note 7 نیز از گواهینامه IP68 پشتیبانی به عمل خواهد آورد.

تا به امروز، پنج نسخه از تلفن‌های هوشمند سری Note معرفی و عرضه گشته‌اند که هیچ‌کدام در برابر آب از خود مقاومتی نشان نمی‌دادند. ضدآب بودن Galaxy Note 7 قابلیت کاملا جدیدی در خانواده فبلت‌های سامسونگ به شمار می‌رود که کاربران زیادی را مجذوب خود خواهد کرد.

ضدآب بودن Galaxy Note 7

تصویر لو رفته از Galaxy Note 7 در وبسایت Weibo نشان از شست‌وشوی پرچمدار آتی سامسونگ با آب و صابون دارد. گرچه به دلیل فوکوس نامناسب تصویر و پوشیده شدن برخی قسمت‌های بدنه تلفن با کف، امکان تشخیص قطعی اسمارت‌فون وجود ندارد؛ اما با توجه به خمیده بودن دو لبه اسمارت‌فون و ابعاد بزرگ آن می‌توان در مورد تلفن هوشمند نشان داده شده به گمانه‌زنی پرداخت.

چندی پیش، محموله حاوی شیشه ضدآب برای پشت بدنه Galaxy Note 7 وارد کشور هند شد. بنابراین دور از واقعیت نیست اگر بگوییم این تصویر در یکی از شهرهای صنعتی هند به ثبت رسیده باشد.

پرچمدار بعدی کره‌ای‌ها دوم اوت (۱۲ مرداد) در مراسم Unpacked سامسونگ رونمایی خواهد شد. بنابراین حدود دو هفته تا حصول اطمینان از ضدآب بودن Galaxy Note 7 فاصله داریم.

دیدگاهتان را بنویسید