تعداد ساعت های هوشمند فسیل در سال 2017 بیش از 300 عدد خواهد بود

ساعت های هوشمند فسیل در سال 2017

شرکت Fossil امسال بیش از 300 ساعت هوشمند عرضه خواهد کرد

عرضه نسخه جدید اندروید ویر را باید یکی از مهمترین اتفاقات دنیای گجت‌های پوشیدنی دانست که در اواخر سال 2016 رخ داد. امکانات اندروید ویر 2.0 بسیاری از شرکت‌ها را به ساخت ساعت‌ های هوشمند تشویق کرده است. شرکت آمریکایی مد و فشن فسیل گروپ (Fossil Group) را باید یکی از این شرکت‌ها دانست که وعده بسیار بزرگی را به دنیای گجت‌های پوشیدنی داده است. طبق وعده جدید این شرکت، تعداد ساعت های هیبریدی و ساعت های هوشمند فسیل در سال 2017 بیش از سیصد عدد خواهد بود. این ساعت ها تحت چهارده برند مختلف عرضه می‌شوند.

نکته خوشحال‌کننده اینجاست که ساعت های هوشمند فسیل در سال 2017 تحت محبوب‌ترین برندهای جهانی همچون Adidas ،Diesel ،Burberry ،Karl Legerfeld ،DKNY ،Marc Jacobs و Emporio Armani عرضه خواهند شد. بدون شک تعداد قابل توجهی از این محصولات تحت خود برند Fossil عرضه می‌شوند.

ساعت های هوشمند فسیل در سال 2017

ساعت های هوشمند فسیل در نمایشگاه BaselWorld 2017

دیزل اخیرا ساعت هوشمند خود را در نمایشگاه BaselWorld سال 2017 معرفی کرده است که داشتن صفحه نمایش بسیار بزرگ لمسی را باید از جمله مهمترین ویژگی‌های آن دانست.

ساعت های هوشمند فسیل در سال 2017

ساعت هوشمند دارای اندروید ویر امپوریو آرمانی در ماه سپتامبر (مرداد ماه) عرضه می‌شود. همچنین ساعت های خود برند فسیل با نام‌های Q Venture و Q Explorist در پاییز سال جاری عرضه خواهند شد.

ساعت های هوشمند فسیل در سال 2017

ساعت های هوشمند فسیل در سال 2017 بخشی از پروژه بزرگ این شرکت هستند

گفتنی است بخش نرم افزاری هر ساعت برای هر کمپانی متفاوت خواهد بود. ساعت های هوشمند فسیل در سال 2017 بخشی از پروژه بزرگ این شرکت در سال جاری هستند و علاوه بر آن‌ها شاهد چندین ساعت هیبریدی نیز خواهیم بود. این ساعت های مکانیکی، به همراه برخی از امکانات و ویژگی های ردیابی تناسب اندام عرضه می‌شوند.

1396-01-05

دیدگاهتان را بنویسید