تفاوت مدل‌های گلکسی اس 7 اج مروارید سیاه و Injustice چیست؟

گلکسی اس 7 اج مروارید سیاه و Injustice ؛ تفاوت در چیست؟ (ویدیو)

تماشا کنید: تفاوت مدل‌های گلکسی اس 7 اج مروارید سیاه و Injustice چیست؟

تابستان امسال بود که سامسونگ نسخه Injustice گوشی گلکسی اس 7 اج (Galaxy S7 Edge Injustice Editin) را معرفی کرد. چندی پیش نیز شاهد معرفی گلکسی اس 7 اج با رنگ مروارید سیاه (Pearl Black) بودیم که در راستای رویکرد سامسونگ به ایجاد تنوع رنگ در پرچمدار سال 2016 سری S خود است. در مطلب امروز، ویدیویی کوتاه از گلکسی اس 7 اج مروارید سیاه و Injustice را قرار خواهیم داد که به تفاوت‌های ظاهری، زوایای مختلف بدنه و رابط کاربری تاچ ویز (TouchWiz) در هر دو گوشی پرداخته است.

تفاوت گلکسی اس 7 اج مروارید سیاه و Injustice

همان‌طور که در ویدیو نیز خواهید دید، هر دو گوشی از نظر ابعاد بدنه تفاوتی با هم ندارند و شاید عمده تفاوت سخت‌افزاری آنها علاوه بر استیکر و لوگوی درخشان بتمن در پشت گوشی گلکسی اس 7 اج نسخه Injustice (این گوشی با نام گلکسی اس 7 اج بتمن نیز شناخته می‌شود)، انتقال لوگوی سامسونگ به قسمت پایین پشت دستگاه، مشکی شدن فریم فلزی گوشی و اضافه شدن حلقه‌های طلایی به دور دکمه هوم، لنز دوربین و خروجی صداست.

در طرف دیگر، رنگ مروارید سیاه گوشی گلکسی اس 7 اج همان‌طور که از اسمش نیز پیداست، بدنه‌ای براق و صیقلی را برای پرچمدار 2016 سامسونگ به ارمغان آورده است. بسیاری از کارشناسان عقیده دارند سامسونگ گوشی گلکسی اس 7 اج Pearl Black را برای رقابت با آیفون 7 جت بلک (iPhone 7 Jet Black) روانه بازار کرده است. دلیل سامسونگ هرچه که باشد، خروجی کار، بسیار چشم‌نواز و زیباست. البته سامسونگ دست کاربران را در انتخاب اندازه حافظه بسته و گوشی صیقلی و براق خود را تنها در مدل 128 گیگابایتی و در «فروشگاه‌های منتخب» عرضه کرده است. سامسونگ علاوه بر رنگ مروارید سیاه ، گلکسی اس 7 اج را در رنگ‌های عقیق سیاه، آبی مرجانی، طلایی صورتی، تیتانیوم نقره‌ای و مروارید سفید تولید کرده است.

در ویدیوی زیر، دو گوشی گلکسی اس 7 اج مروارید سیاه و Injustice در کنار هم قرار گرفته و مقایسه شده‌اند.

1395-09-26

دیدگاهتان را بنویسید