تماشا کنید: اتوموبیل بتمن در دنیای واقعی

بتمن

تماشا کنید: اتوموبیل بتمن در دنیای واقعی

بتموبیل یا همان اتومبیل بتمن به اندازه‌ای که خود شوالیه سیاه‌پوش محبوبیت دارد در دل طرفداران کمیک‌های DC، جای باز کرده است. در ویدیویی نیز یک تیم شخصی‌سازی خودرو به نام کارستو (Caresto) که اعضای آن، طرفداران خوش ذوق سری بتمن هستند اقدام به ساخت بتموبیلی که در بازی بتمن: شوالیه آرخام (Batman: Arkham Knight) استفاده شده بود کرده‌اند و باید گفت که کارشان فوق العاده از آب درآمده است.

طبیعتا مشاهده‌ی بتموبیل برای طرفداران سری بازی‌های بتمن باید خوشایند به نظر برسد زیرا در آخرین بازی این مجموعه می‌شود سوار بر این خودرو شد و در خیابان‌های گاتهام به گشت و گذار پرداخت.

این خودروی فوق العاده برای شوالیه سیاه‌پوش ساخته شده تا بتواند برای جا به جایی در شهر گاتهام از آن استفاده کند و مانند هرچه که قهرمان دوست‌داشتنی ما دارد بتموبیل نیز خاص و اعجاب انگیز است.

تیم کارستو (Caresto) در زمینه‌ی شخصی‌سازی خودروها کار می‌کند و تصمیم گرفته که خودرویی مانند بتموبیل استفاده شده در بازی شوالیه آرخام بسازد و باید گفت که موفق نیز شده است. در ویدیوی زیر می‌توانید مشاهده کنید که خودرو تنها یک ماکت نبوده و می‌توان با سرعت بالایی با این اتومبیل رانندگی کرد.

کارستو در مصاحبه‌ای که با خبرگزاری‌ها داشته است گفته که این خودروی بتمن برای مسابقات گامبال 3000 (Gumball 3000) طراحی شده است، این مسابقه در حقیقت یک رالی 3 هزار مایلی است که در انگلستان اتفاق می‌افتد.

در مورد خودرو تنها می‌توان گفت که فوق العاده است و از طراحی فوق العاده ظریفی بهره برده و شباهت انکارناپذیری به بتموبیل طراحی شده در بازی شوالیه آرخام دارد. در ادامه شما را دعوت به تماشای ویدیوی این خودرو می‌کنیم.

ویدیوی خودروی بتمن (بتموبیل)

در صورتی که به بازی‌های رایانه‌ای، اخبار، مقالات و تماشای تریلرهای آن‌ها علاقه دارید به سایت گیم شات، عضو جدید خانواده‌ی گجت نیوز سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید