تماشا کنید: جعبه گشایی اپل واچ ۲ (Apple Watch 2)

جعبه گشایی اپل واچ ۲ (Apple Watch 2)

تماشا کنید: جعبه گشایی اپل واچ ۲ (Apple Watch 2)

اپل دو سالی است که رسما وارد بازار گجت‌های پوشیدنی شده است و ساعت هوشمند اپل واچ، بهترین و تنها نماینده‌ی این برند کوپرتینویی در این بازار نوظهور است. در این مطلب برایتان ویدیویی از جعبه گشایی اپل واچ ۲ (Apple Watch 2) که حدود دو هفته‌ای از زمان رونمایی از آن می‌گذرد را آماده کرده‌ایم.

اپل در نسل دوم اپل واچ نیز از همان فرم ساخت بدنه‌ی نسل اول استفاده کرده است و می‌توانیم بگوییم که هر دو نسل تقریبا دارای ظاهر کاملا مشابهی با یکدیگر هستند. اما تفاوت اینجاست که از حیث قابلیت‌های سخت افزاری و ویژگی‌های نرم افزاری، اپل واچ ۲ به غولی تبدیل شده است که احتمالا موفقیت نسل نخست اپل واچ در بازار فروش را با آماری چند برابری ادامه خواهد داد.

یکی از مهمترین تغییرات، مقاومت کامل این محصول در برابر آب و غبار است. حالا دیگر شما می‌توانید ساعت هوشمند اپل را به دستان خود ببندید و در هنگام شنا کردن نیز فعالیت‌های فیزیکی و کالریهای مصرف شده‌ی خود را اندازه گیری کنید. مجهز بودن به جی پی اس مستقل از آیفون، نمایشگر از نوع پنل های AMOLED با دو برابر روشنایی بیشتر (طبق ادعای اپل) و برخورداری از چیپست جدید S2 به همراه یک پردازنده‌ی دو هسته‌ای که قابلیت‌های نمایشی و گرافیکی بیشتری را به نسل جدید اسمارت واچ برند کوپرتینویی اهدا می‌کنند، از قابلیت‌های دیگر اپل واچ ۲ هستند.

جعبه گشایی اپل واچ ۲ ؛ ساعتی که یاد می‌گیرد و رشد می‌کند

جعبه گشایی اپل واچ ۲ (Apple Watch 2)

در جعبه گشایی اپل واچ ۲ شما آیتم‌های داخل جعبه‌ی گجت پوشیدنی جدید اپل را مشاهده خواهید کرد. علاوه بر خود ساعت هوشمند، مشاهده می‌کنید که یک بند بزرگتر نیز به صورت اضافه در جعبه قرار داده شده است تا افرادی که دور مچ آنها اندازه‌ی بزرگتری دارد، بتوانند به راحتی از ساعت خود استفاده کنند. در این جعبه گشایی شما مدل ۳۸ میلی‌متری را مشاهده می‌کنید که توصیه می‌شود افرادی که دارای مچ‌های پهن‌تر و بزرگتری هستند، به سراغ مدل ۴۲ میلی‌متری بروند که طبیعتا قیمت بالاتری هم دارد.

علاوه بر آیتم‌های بالا، یک شارژر القایی وایرلس به همراه آداپتور برق آن که ظاهری مشابه آداپتور آیفون دارد، به همراه یک کاتالوگ راهنما که به شکل زیبایی درون جعبه قرار گرفته است، از دیگر محتویات جعبه‌ی اپل واچ ۲ هستند. بنابراین اگر شما هم قصد دارید که به زودی یکی از این دیوایس‌های جدید اپل را بخرید و نمی‌توانید تا آن موقع برای مشاهده‌ی جعبه‌ی این محصول و آیتم‌های داخل آن صبر کنید، توصیه می‌کنیم که این ویدیوی جذاب از جعبه گشایی اپل واچ ۲ را تماشا کنید:

1395-06-28

دیدگاهتان را بنویسید