تماشا کنید: مقایسه سرعت پیکسل ایکس ال و گلکسی اس 7 اج با وان پلاس 3 تی

پیکسل ایکس ال و گلکسی اس 7 اج

تماشا کنید: مقایسه سرعت پیکسل ایکس ال و گلکسی اس 7 اج با وان پلاس 3 تی

وان پلاس 3 تی، پیکسل ایکس ال و گلکسی اس 7 اج ، برخی از پرچمداران قدرتمندی هستند که در سال 2016 میلادی همراه با جدیدترین سخت افزار موجود، معرفی شدند. حال ممکن است بسیاری از کاربران با خود بپرسند که از میان این گوشی های هوشمند، کدام‌یک قدرت بالاتری دارد. در ادامه می‌خواهیم به این سوال پاسخ دهیم.

فراموش نکنید گلکسی اس 7 اج، اوایل سال 2016 توسط سامسونگ معرفی شد و به همین جهت در آن از تراشه اسنپدراگون 820 در کنار 4 گیگابایت حافظه رم استفاده شده است. اما زمان زیادی از معرفی دو گوشی دیگر یعنی پیکسل ایکس ال و وان پلاس 3 تی نمی‌گذرد و به همین دلیل، آنها به اسنپدراگون 821 و حافظه رم 6 گیگابایتی مجهز شده‌اند. در نتیجه هر دو آنها باید از نظر تئوری، عملکرد بهتری از پرچمدار فعلی سامسونگ داشته باشند. اما آیا واقعا در عمل هم شاهد چنین چیزی هستیم؟

تستی که اخیرا تیم PhoneBuff انجام داده این موضوع را تایید می‌کند. وان پلاس 3 تی موفق شد تا آزمایش سخت این تیم را در مدت زمان 1 دقیقه و 30 ثانیه انجام دهد، در حالی‌که پیکسل ایکس ال آن را در 1 دقیقه و 36 ثانیه و گلکسی اس 7 اج آن را در 1 دقیقه و 55 ثانیه به پایان رساند.

دور دوم از تست تیم PhoneBuff نیز بسیار سخت‌تر از چیزی بود که تصور کنید و در عین حال، نتایج آن هم غیر قابل باور بود. وان پلاس 3 تی رقبای خود را با فاصله‌ای بسیار مغلوب و موفق شد در 1 دقیقه و 55 ثانیه، تست مورد نظر را پشت سر بگذارد. رتبه دوم نیز به پیکسل ایکس ال با 2 دقیقه و 57 ثانیه رسید و اس 7 اج با 3 دقیقه و 51 ثانیه، در جایگاه سوم قرار گرفت.

به هر صورت این موضوع نمی‌تواند دلیلی بر ضعف گلکسی اس 7 اج باشد چرا که علاوه بر استفاده از تراشه و حافظه رم قدیمی‌تر در این گوشی، کاربران قصد مسابقه دادن با دیگر گوشی های هوشمند را ندارند! اما اگر واقعا سرعت دستگاه، اولویت اصلی انتخاب شما خواهد بود، قطعا گلکسی اس 7 اج سریعترین گوشی موبایل نیست. از سوی دیگر، توانایی بالای وان پلاس 3 تی نیز ستودنی‌ست چرا که در گذشته آیفون 7 پلاس را در چند مرحله مغلوب کرده بود.

تست سرعت پیکسل ایکس ال و گلکسی اس 7 اج با وان پلاس 3 تی

<iframe src=”http://jabeh.com/watch/018de5/embed” allowFullScreen=”true” webkitallowfullscreen=”true” mozallowfullscreen=”true” height=”360″ width=”640″></iframe>

1395-10-02

دیدگاهتان را بنویسید