تماشا کنید : ویدیوی کالبدشکافی اچ تی سی یو اولترا

ویدیوی کالبدشکافی اچ تی سی یو اولترا

تماشا کنید : ویدیوی کالبدشکافی اچ تی سی یو اولترا

اخیرا شاهد یک ویدیوی کالبدشکافی اچ تی سی یو اولترا در یوتیوب بودیم که در آن کاربر پشت دوربین، دل و روده محصول جدید اچ تی سی را بیرون می‌ریزد. سخت‌ترین بخش جداسازی قطعات، نرم شدن پانل شیشه عقب بود. به محض جدا کردن آن، پیچ و مهره‌هایی که بخش‌های مختلف سخت افزاری را کنار یکدیگر نگه داشته‌اند قابل مشاهده خواهند بود.

کالبدشکافی اچ تی سی یو اولترا از اچ تی سی 10 راحت‌تر است

امروز صنعت گوشی های هوشمند وارد رقابتی جدی شده است. شرکت‌های جدید همه ساله ظهور کرده و با استفاده از چیپست‌ها، حافظه‌ها، دوربین‌ها، باتری‌ها و بوردهای ساخت دیگر شرکت‌ها و در ادامه ترکیب آن‌ها با خلاقیت خود در طراحی، یک گوشی جدید روانه بازار کرده و بخشی از سهم بازار را می‌ربایند. به همین دلیل، نحوه طراحی از اهمیت بالایی برخوردار است.

با توجه به ویدیوی کالبدشکافی اچ تی سی یو اولترا ، شاهد عقب‌گرد اچ تی سی هستیم. نحوه ساخت گوشی هایی مثل اچ تی سی 10 و مخصوصا اچ تی سی 10 اوو (HTC 10 evo) ما را شگفت‌زده کرد. اچ تی سی 10 اوو با وجود بهره بردن از یک طراحی فوق‌العاده، کاملا ضدآب بود. چرا اچ تی سی همین روال را مجددا دنبال نکرده است؟ علاوه بر زیبایی طراحی، قطعات اچ تی سی 10 و مخصوصا اچ تی سی 10 اوو به راحتی تعویض شده و در حالت کلی تعمیر آن‌ها از نظر تعمیرکاران راحت است.

اگرچه به عنوان نتیجه‌‎گیری از ویدیوی کالبدشکافی اچ تی سی یو اولترا باید بگوییم جداسازی قطعات و تعمیر آن در مقایسه با اچ تی سی 10 باز هم راحت‌تر شده، اما این موضوع نفعی برای کاربران ندارد. کاربر به دنبال زیبایی در طراحی بوده و دوست‌دار یک گوشی سرسخت و محکم است.

1395-12-28

دیدگاهتان را بنویسید