تماشا کنید: گجت WalkCar وسیله نقلیه الکترونیکی برای حمل شما

گجت WalkCar

تماشا کنید: گجت WalkCar وسیله نقلیه الکترونیکی برای حمل شما

در گذشته بسیاری از وسایل نقلیه الکتریکی را دیده‌ایم که از طراحی خاصی برخوردار بوده‌اند که می‌توان به اسکوتر الکتریکی، اسکیت هوشمند و برخی دیگر اشاره کرد. شرکت Cocoa Motors به‌تازگی تخته اسکیت الکتریکی را تحت عنوان گجت WalkCar ساخته است که در اصل به اندازه یک لپ‌تاپ بوده و به‌سادگی توانایی حمل شما را دارد.

گجت WalkCar دارای چهار چرخ کوچک است و بدنه‌ی آن از جنس آلومینیوم بوده که دقیقا شبیه به کاور یک لپ‌تاپ است، همچنین دستگاه فوق اندازه مناسبی را دارد و به سادگی در کیف شما جای می‌گیرد. حال شاید برای شما سوال باشد که کنترل چرخش این اسکیت چگونه انجام می‌شود؟ کاربران می‌توانند با تغییر وزن خود به هر سمتی اسکیت WalkCar را به آن سمت هدایت کنند.

سرعت این دستگاه تقریبا 10 کیلومتر بر ساعت بوده و شارژ باتری آن از طریق USB انجام می‌شود و شارژ کامل آن تقریبا 3 ساعت طول می‌کشد. اگرچه دستگاه فوق سرعت چندان بالایی را ندارد، اما واقعا از هر نظری کاربردی است، تصورش را داشته باشید که در حال پیاده‌روی تا مقصد خود هستید اما ممکن است در مسیر طولانی خسته شوید، پس اگر گجت WalkCar همراه شما باشد به‌سادگی می‌توانید از این دستگاه استفاده کرده و از مسیر خود لذت ببرید.

اگر نگاهی به طراحی بدنه WalkCar داشته باشیم باید اعلام کنم که این دستگاه به بهترین شکل ممکن طراحی شده، جدا از زیبایی، WalkCar به اندازه کافی قدرتمند بوده و اگر آن را به‌عنوان یک صندلی چرخ‌دار در نظر بگیریم، عملکرد بی‌نظیری دارد. WalkCar می‌تواند تا نهایت وزن 120 کیلوگرم را تحمل و با همان سرعت 10 کیلومتر بر ساعت حمل کند.

این دستگاه ژاپنی در حال تکمیل شدن است و احتمالا در کمپین کیک‌استار ماه اکتبر که تقریبا برابر با اوایل پاییز است قرار داشته باشد. در نهایت اگر همه چیز خوب پیش برود این انتظار را داریم که WalkCar در بهار سال آینده روانه بازار شود. قیمت این دستگاه 800 دلار خواهد بود، البته هنوز خبری درباره تاریخ دقیق عرضه و عرضه به بازار جهانی منتشر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید