تورستن ولیور، طراحی ال جی جی 6 را به خاطر سادگی، استحکام و ارگونومیک بودن تحسین کرد

طراحی ال جی جی 6

تورستن ولیور، طراحی ال جی جی 6 را به خاطر سادگی، استحکام و ارگونومیک بودن تحسین کرد

تورستن ولیور (Torsten Valeur)، یکی از طراحان مشهور جهان و مدیرعامل استودیوی طراحی دانمارکی David Lewis Designers است که مورد تمجید شرکت‌های مختلف قرار گرفته و جوایزی مانند iF Design Awards و Good Design Awards را در کارنامه دارد. وی اخیرا در یک مصاحبه اظهار کرد که شانس دیدن گوشی پرچمدار جدید LG را از نزدیک داشته و از طراحی ال جی جی 6 به عنوان یک گام بزرگ در طراحی صنعتی مدرن یاد کرد.

تورستن ولیور (Torsten Valeur)، طراحی ال جی جی 6 را به عنوان ترکیبی ایده‌آل از شکلی زیبا و هوشمندانه در کنار تجربه کاربری فوق‌العاده توصیف کرد؛ مواردی که جوهره اصلی یک گوشی را تشکیل می‌دهند. مدیرعامل استودیوی طراحی دانمارکی David Lewis Designers، گوشی G6 را به خاطر تمرکز روی مسائل اصلی و زیبایی که حس محکم بودن را منتقل می‌کنند، تحسین کرد. او با اولین نگاه به این گوشی گفت:

G6 می‌تواند راهی به سوی طراحی صنعتی مدرن باشد. زیرا نه تنها ظاهر بسیار زیبایی دارد، بلکه با توجه به نیاز کاربرانش، از نمایشگر FullVision استفاده کرده که به دلیل حذف هرگونه اضافاتی، چشم‌ها را به سوی خود جذب می‌کند.

طراحی ال جی جی 6نکات قابل توجه در طراحی ال جی جی 6

طراحی ال جی جی 6 بسیار ساده و مدرن بوده و لمس بدنه صیقلی آن لذت بخش است. بدنه فلزی که دور تا دور گوشی را گرفته، حس استحکام در طراحی را در عین درخشندگی به نمایش می‌گذارد. پشت گوشی کاملا صاف و مسطح است و هیچ‌گونه بیرون‌زدگی دوربین برای محافظت ندارد. تورستن ولیور همچنین از گوشی G6 به خاطر طراحی ارگونومیک و عملکرد یک دستی راحت بسیار تعریف کرد؛ عملکردی که مدیون راحت در دست جا گرفتن گوشی است.

آقای Valeur در پایان بیان کرد:

من باور دارم وقتی شما این گوشی را از جیب درمی‌آورید و آن را در دست می‌گیرید، می‌چرخانید، نگاهش می‌کنید و یا بازی می‌کنید، حتما از این همه توجه و  کوششی که در رعایت تمام جزئیات به کار رفته است لذت خواهید برد.

1395-12-05

دیدگاهتان را بنویسید