توضیحات نیانتیک پیرامون تغییرات نسخه جدید پوکمون گو

تغییرات نسخه جدید پوکمون گو

توضیحات نیانتیک پیرامون تغییرات نسخه جدید پوکمون گو

سال‌ها قبل شاهد موفق چشمگیر سری بازی‌های پرندگان خشمگین در تلفن‌ های هوشمند بودیم و بازی جدید نیانتیک نیز موفقیت دیگری را در عرصه گیمینگ بدست آورد؛ این روزها بازی پوکمون گو (Pokemon GO) با سبک واقعیت افزوده خود میلیون‌ها کاربر را به خیابان‌ها کشانده است. اما کاربران اخیرا از تغییرات نسخه جدید پوکمون گو در تلفن‌ های همراه ناراضی بودند. با ما همراه باشید.

نارضایتی کاربران از تغییرات نسخه جدید پوکمون گو

مدیر عامل کمپانی نیانتیک هفته گذشته از برنامه‌های خود برای از بین بردن نسخه‌های غیر رسمی اپلیکیشن پوکمون گو خبر داده بود. با این حال تغییرات جدید خیلی زودتر از آنچه تصورش را می‌کردیم از راه رسیدند. یکی از تغییرات نسخه جدید پوکمون گو ، حذف شدن قابلیتی است که امکان پیدا کردن موجودات نزدیک را برای کاربران فراهم می‌کرد.

حذف شدن این قابلیت و همچنین غیر فعال شدن سرویس‌های جانبی بازی پوکمون گو ، پیدا کردن موجودات و شکار آنها را سخت‌تر از قبل کرده است. حالا برخی کاربران در شبکه‌های اجتماعی، تغییرات نسخه جدید پوکمون گو را عاملی جهت خراب شدن بازی عنوان می‌کنند. اما خوشبختانه نیانتیک بالاخره نسبت به تغییرات نسخه جدید پوکمون گو عکس العمل نشان داده است. در ادامه توجه شما را به متن بیانیه این سرویس جلب می‌نماییم:

ما با ایجاد محدودیت در دسترسی سرویس‌های جانبی سعی در بهبود کیفیت تجربه کاربران داریم. تداخل این سرویس‌ها ما را در مدیریت کیفیت کاری پوکمون گو دچار مشکل کرده بود. خیل عظیمی از کاربران حالا در نسخه جدید بازی پوکمون گو، چالش جالبی را تجربه می‌کنند…

در ادامه متن این بیانیه، به حذف برخی قابلیت‌های کاربردی بازی پوکمون گو اشاره شده است:

نحوه نمایش سه مرحله‌ای به جهت بهبود کیفیت کار برنامه، از بازی حذف شده است. این قابلیت که مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار داشت، برخی مواقع موجب گیج شدن آنها میشد. قطعا پس از بررسی‌های بیشتر، دوباره این قابلیت‌ را در بهترین شکل ممکن روانه نسخه‌های بعدی پوکمون گو خواهیم کرد.

متاسفانه این توجیهات نمی‌توانند رضایت کاربران بازی پوکمون گو را بدست آورند و نیانتیک باید به فکر راه چاره باشد. سختی بیش از حد بازی و پیدا نشدن پوکمون‌ها می‌تواند به محبوبیت جهانی آن لطمه وارد کند. امیدواریم شاهد تغییرات خوبی در نسخه‌های بعدی بازی پوکمون گو باشیم. نظر شما در مورد تغییرات نسخه جدید پوکمون گو چیست. آیا در شکلی در روند شکار کردن شما به وجود آمده است؟

1395-05-16

دیدگاهتان را بنویسید