تکنولوژی شارژ سریع آیفون 7 بسیار پر سرعت خواهد بود (شایعه)

شارژ سریع آیفون 7

تکنولوژی شارژ سریع آیفون 7 بسیار پر سرعت خواهد بود (شایعه)

این روزها خبرهای مربوط به آیفون‌های جدید اپل، نقل محافل تکنولوژی شده است. بر اساس خبرهای منتشر شده، گویا شارژ سریع آیفون 7 (iPhone 7) سریع‌‌ترین تکنولوژی ارائه شده در نوع خود خواهد بود.

اگر می‌خواهید مطمئن شوید که گوشی آیفون شما به سریعترین شکل ممکن شارژ شود، می‌توانید برای این کار از شارژر آیپد استفاده کنید که قادر است تا قدرتمندتر عمل کرده و خروجی بیشتری را ارائه دهد. اگر چه برخی از کارشناسان این کار را توصیه نمی‌کنند. این کار روشی متفاوت از آن چیزی است که گوشی‌های اندرویدی رایج در بازار ارائه می‌کنند.

شارژ سریع آیفون 7 سریع‌ ترین تکنولوژی ارائه شده در نوع خود خواهد بود.

با این حال آیا اپل قادر به ارائه نوعی از تکنولوژی شارژ سریع برای گوشی آیفون 7 خود خواهد بود؟ گویا توئیتی با اکانت [email protected] که از طریق وب سایت MacRumors در پاسخ به کاربران منتشر شد، جواب این سوال را داده و پاسخ مثبت است. در این توئیت عنوان شده که شارژ سریع آیفون 7 از پشتیبانی جریان تقویت شده، با 5 ولت – 2 آمپر، برخوردار خواهد بود. شارژر آیفون‌های فعلی با آداپتورهای 1 آمپر انجام می‌شود.

شارژ سریع آیفون 7 با این فناوری جدید می‌تواند حتی سریعتر از شارژرهای آیپد عمل کرده و احتملا امن‌تر هم خواهد بود. البته ما گمان نمی‌کنیم که تکنولوژی شارژ سریع در این روزها چندان هم هیجان انگیز باشد.

انتظار می رود که غول کوپرتینو، ماه آینده محصولات جدید خود را معرفی کند. گفته می شود که مدل آیفون ۷ پلاس با دوربین لنز دوگانه، رم ۳ گیگابایتی و کانکتور هوشمند همراه شود. هنوز درباره شارژ سریع آیفون 7 هیچ چیزی به طور رسمی تائید نشده، پس فعلا نمی‌توان این گزارش را جدی گرفت و پیشنهاد می‌کنیم فعلا آن را باور نکنید. در صورت انتشار خبرهای موثق و قابل اعتماد آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

1395-05-26

دیدگاهتان را بنویسید