تیم کوک آمار دانلود 140 میلیاردی اپ استور را به رخ کشید

اپ استور

تیم کوک آمار دانلود 140 میلیاردی اپ استور را به رخ کشید

حدود نیم ساعت از آغاز رویداد داغ اهالی کوپرتینو می‌گذرد و شاهد انتشار خبرهای جدیدی پیرامون اتفاقات و حواشی این مراسم هستیم. پس از اتمام مراسم افتتاحیه و نمایش اسلایدهایی به حضار، تیم کوک به عنوان مدیرعامل اصلی کمپانی اپل به روی صحنه آمد. آقای کوک هرگز زمان خود را تلف نکرده و پس از ارائه گزارشاتی از سرویس اپل موزیک (Apple Music)، بلافاصله به سراغ فروشگاه اپ استور رفت. با مشروح خبر همراه گجت نیوز باشید.

طبق اطلاعات رسمی و معتبر منتشر شده توسط اهالی کوپرتینو در این رویداد، از زمان راه‌اندازی فروشگاه اپ استور – حدود 8 سال پیش – تاکنون، بیش از 140 میلیارد دانلود در آن صورت گرفته است. آقای تیم کوک در ادامه صحبت‌های خود اعلام کرد که علاوه بر طبیعت در دسترس و جذاب گیمینگ، تعامل مناسب بازی‌ها با دستگاه‌های مبتنی به iOS و همچنین عملکرد پرقدرت آی دیوایس‌ها، موجب تبدیل شدن آیفون و آیپدها به محبوب‌ترین دستگاه‌های گیمینگ در دنیا شده است. امروز بیش از 500 هزار اپلیکیشن در فروشگاه بزرگ اپ استور را بازی‌های موبایل تشکیل می‌دهند.

صحبت‌های آقای تیم کوک در مورد موفقیت و افتخارآفرینی‌های فروشگاه اپ استور (App Store) به همینجا ختم نشد. مدیر عامل کمپانی اپل از درآمد دو برابری این سرویس به نسبت بزرگترین رقیب خود خبر داد – کاملا مشخص است که منظور اهالی کوپرتینو از “نزدیک‌ترین رقیب” کمپانی گوگل و سرویس گوگل پلی است. آقای کوک اعلام کرد که همین سودآوری بالا به همراه پایداری پلتفرم iOS، توسعه دهندگان مختلف را به سمت اپ استور کشانده است. در این زمینه واقعا مثال‌های مختلفی وجود دارد و نمی‌توان این ادعای آقای کوک را به سادگی رد کرد.

اپ استور

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ به زودی دو گوشی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس رونمایی می‌شوند. آیا شما نیز هیجان زده هستید؟ نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان مطلب به اشتراک بگذارید.

1395-06-17

دیدگاهتان را بنویسید