جدیدترین بتای آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 اج مشکلات ریبوت را حل می‌کند

جدیدترین بتای آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 اج مشکلات ریبوت را حل می‌کند

سامسونگ ساعاتی است که عرضه‌ی بتای جدید آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 اج (Galaxy S7 Edge) را آغاز کرده است. البته این نسخه از به‌روزرسانی اندروید نوقا قرار نیست که قابلیت‌های اساسی جدیدی را به همراه داشته باشد، اما مشکلات مهمی را برای کاربران این دیوایس در سراسر جهان حل خواهد کرد.

مدتی است که گزارش شکایات کاربران مبنی بر مشکل ریبوت اس ۷ اج به گوش می‌رسد. این مشکل گویا باعث می‌شود که دیوایس در چرخه‌ی بوت گیر کند و به طور متناوب و برای چندین بار متوالی، ریستارت شود. در لیست رسمی تغییرات این بتای آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 اج آمده است که مشکل گیر کردن این دیوایس‌ها بر روی چرخه‌ی بوت به همراه چند باگ دیگر که از اجرای روان و سریع نرم افزارهای سیستم عامل جلوگیری می‌کردند، برطرف شده است.

به گزارش خبرگزاری سم موبایل، این به‌روزرسانی جدید تنها در اختیار آن دسته از کاربرانی قرار گرفته است که در کشور انگلستان و کره‌‌ی جنوبی در طرح تست نسخه‌های بتای اندروید برای گلکسی (Galaxy Beta Program) ثبت نام کرده اند. البته احتمالا و با فاصله‌ی چند ساعت، این آپدیت جدید در اختیار کاربران ایالات متحده‌ی آمریکا و دیگر نقاط جهان نیز قرار خواهد گرفت.

گفتنی است که سامسونگ از جمله فعال‌ترین سازندگان دیوایس های اندرویدی بوده است که طی چند ماه اخیر برای به‌روزرسانی و برطرف کردن مشکلات پرچمداران خود تلاش زیادی داشته است. در واقع این برند کره‌ای یکی از پیشروان این عرصه بوده و جدیدترین بتای آپدیت اندروید نوقا برای گلکسی اس 7 اج ، ششمین آپدیتی محسوب می‌شود که از این نسخه‌ از سیستم عامل اندروید در اختیار کاربران سامسونگ در طرح تست نسخه‌های بتای اندروید برای گلکسی قرار گرفته است.

آپدیت قبلی حدود یک هفته‌ی پیش منتشر شده بود و علاوه بر چندین تغییر کوچک و برطرف شدن باگ‌ها، حذف اپلیکیشن Samsung Notes مهمترین نکته‌ی آن به شمار می‌رفت.

1395-10-07

دیدگاهتان را بنویسید