جیلبریک iOS 9.3.3 در دسترس قرار گرفت

جیلبریک iOS 9.3.3

جیلبریک iOS 9.3.3 در دسترس قرار گرفت

همچون دنیای تلفن‌های هوشمند اندرویدی و روت این دستگاه‌ها، علاقه‌مندان به محصولات کمپانی اپل نیز با پدیده‌ای به نام جیلبریک سر و کار دارند؛ همیشه پس از گذشت مدتی کوتاه از عرضه هر نسخه iOS اپل، هکران روشی برای جیلبریک آن پیدا می‌کنند. این هفته گروه Pangu جیلبریک iOS 9.3.3 را منتشر کرد که به نظر می‌رسد آخرین نسخه قبل از انتشار iOS 10 اپل باشد.

جیلبریک iOS 9.3.3 منتشر شد

این روش جیلبریک iOS 9.3.3 که در حال حاضر تنها در زبان چینی فعال است را می‌توان از طریق خود دستگاه iOS یا رایانه مبتنی بر ویندوز اجرا کرد. طبق معمول ایجاد دستکاری غیرقانونی و غیررسمی در بخش نرم افزاری دستگاه‌ها نیازمند ریسک کاربر است، بنابراین با مسئولیت خودتان می‌توانید این روش از جیلبریک iOS 9.3.3 را مورد استفاده قرار دهید.

یکی از نکات لازم به ذکر در مورد این جیلبریک iOS 9.3.3 ، عدم تسلط کامل کاربر بر روی آن است؛ در واقع نسخه Semi-unthethered را در اختیار داریم، بدین معنا که اگر هر بار تلفن هوشمند شما ریستارت شود باید دوباره اپلیکیشن Cydia را اجرا کنید. این موضوع آنچنان آزاردهنده نیست، اما باید حواستان به آن باشد.

طبق اظهارات 9to5Mac که طی مقاله‌ای نحوه اجرای این روش از طریق رایانه ویندوزی را به‌صورت کامل آموزش داده است، این نسخه از جیلبریک iOS 9.3.3 هنوز در مراحل اولیه خود قرار دارد و نسخه پایداری نیست، بنابراین اگر در اجرای آن قاطع هستید، مشاهده برخی باگ‌ها در آن کاملا عادی است. در غیر این صورت می‌توانید منتظر نسخه‌های پایدار آن بمانید و یا به وب سایتی مثل Jailbreakme9.com مراجعه نمایید.

برای کاربران کار بلد و حرفه‌ای مراحل اجرای این جیلبریک آنچنان طولانی و سخت نیست. بازهم می‌گوییم که خبرگزاری 9to5Mac دستورالعمل کامل جیلبریک آی او اس 9.2 الی 9.3.3 را در اختیار کاربران قرار داده است؛ تنها دستگاه‌های 64 بیتی شامل این روش می‌شوند، آیپد پرو 9.7 اینچی و نسل ششم آیپاد تاچ پشتیبانی نمی‌شوند. روش اجرای این روش نیز با برنامه Pangu در ویندوز است.

دیدگاهتان را بنویسید