جیونی ای وان (Gionee A1) و ای وان پلاس به زودی معرفی می‌شوند

جیونی ای وان (Gionee A1) و ای وان پلاس به زودی معرفی می‌شوند

حضور جیونی ای وان / ای وان پلاس در نمایشگاه MWC 2017؛ تمرکز بر دوربین سلفی

کمپانی چینی جیونی به طور رسمی رونمایی از گوشی جیونی ای وان (Gionee A1) و ای وان پلاس (Gionee A1 Plus) در نمایشگاه MWC 2017 را اعلام کرد.

این اسمارت فون های جدید قرار است با یک باتری قدرتمند، دوربین عقب دوگانه و دوربین سلفی «بسیار مهیج» مجهز باشند. سازندگان جیونی ای وان و نسخه بزرگتر حرف‌های زیادی در خصوص دوربین سلفی این گوشی ها زده‌اند. این تعریف‌ها به اندازه‌ای ما را متقاعد کرده که نمی‌توان گفت کدام‌یک از دوربین ها، دوربین اصلی است.

جیونی ای وان (Gionee A1) و ای وان پلاس به زودی معرفی می‌شوند

جیونی ای وان و ای وان پلاس از قابلیت شارژ سریع بهره می‌برند

دوربین جلوی گوشی های جیونی ای وان و جیونی ای وان پلاس دارای یک سری ویژگی‌های خاص هستند؛ شما قادر خواهید بود تا از امکان افکت‌های نوری در هنگام گرفتن تصاویر سلفی استفاده کنید. جیونی همچنین از قابلیت شارژ سریع این محصولات سخن گفته و ادعا کرده که این ویژگی با بهره‌گیری از چیپ شارژ دوگانه (احتمالا چیزی شبیه به VOOC یا Dash Charge) قادر خواهد بود تا دو برابر سریع‌تر از دیگر گوشی های مجهز به تکنولوژی شارژ سریع، شارژ شود. این کمپانی همچنین از یک سیستم پیشرفته جهت صرفه‌جویی در مصرف انرژی دیوایس های جدیدش سخن گفته است.

هنوز خبری از دیگر مشخصات جیونی A1 و A1 Plus و همچنین قیمت احتمالی آنها به بیرون درز نکرده است. با این حال، به محض انتشار اخبار مرتبط، آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

1395-12-04

دیدگاهتان را بنویسید