خدمات سرویس استریمینگ Hulu دیگر رایگان نخواهد بود

خدمات سرویس استریمینگ Hulu دیگر رایگان نخواهد بود

سرویس استریمینگ Hulu که کار خود را با ارائه سرویس‌های استریمینگ رایگان فیلم و کلیپ‌های تصویری از سال 2006 آغاز نموده، اخیراً طی بیانیه‌ای اعلام کرده که قصد دارد در آینده‌ای نزدیک به ارائه سرویس‌های استریم رایگان پایان داده و خدمات خود را در قالب پکیج‌های پولی عرضه کند.

گفته شده این شرکت در نظر دارد پس از توقف خدمات رایگان خود، کاربران را به استفاده از خدمات پریمیوم ترغیب نماید که این سرویس‌ها به صورت ماهیانه و با هزینه‌های 7.99 دلار (همراه با تبلیغات) و 11.99 دلار (بدون تبلیغات) ارائه می‌شوند و امیدوار است با توجه به تنوع بالایی که در این پکیج‌های پولی ارائه می‌کند، کاربران بیشتری به سمت استفاده از این سرویس‌ها کشیده شوند.

بن اسمیت، معاون ارشد و رئیس گروه تجربیات سرویس استریمینگ Hulu گفته است که این شرکت تمرکز کاری خود را بر روی سرویس‌های پریمیوم (پکیج‌های پولی) قرار می‌دهد زیرا اینطور احساس می‌کند که:

سرویس استریمینگ Hulu در نسخه رایگان باعث ایجاد محدودیت‌های زیادی می‌شود و این محدودیت‌ها با استراتژی‌هاو خط مشی‌های تجربه و محتوای شرکت مغایرت دارد.

این وب‌سایت ارائه‌دهنده خدمات استریم قصد دارد طبق روال گذشته، خدماتی مثل افزودن محتویات، فیلم‌ها و دیگر امکانات اورجینال را این بار در قالب سرویس‌ها و پکیج‏‌های پولی ارائه نماید. هولو همچنین برنامه‌ای برای همکاری با Yahoo View دارد که بر اساس این همکاری، کاربران می‌توانند به مدت 8 روز برنامه‌های جدید شبکه‌هایی مثل ABC، NBC و FOX را به صورت رایگان مشاهده نمایند.

همیشه تصور می‌شد که سرویس‌های رایگانی مانند سرویس استریمینگ Hulu دروازه‌ی ورود به اکوسیستم پرداخت می‌باشد و از استقبال کمی از سوی مخاطبین مواجه خوهد شد، اما به نظر می‌رسد اینگونه سرویس‌ها به قدری خدمات تشویقی ارائه می‌دهند که مردم را به پرداخت پول در ازای سرویس‌های پولی ماهیانه و سالیانه خود ترغیب خواهند کرد.

1395-05-22

دیدگاهتان را بنویسید