خرید گلکسی نوت 7 جدید در برنامه شما جایی خواهد داشت؟ (نظرسنجی)

آیا خرید گلکسی نوت 7 جدید در برنامه آینده شما قرار دارد؟ (نظرسنجی)

آیا حاضر به خرید گلکسی نوت 7 جدید و رفع عیب شده هستید؟ (نظرسنجی)

سامسونگ قصد دارد پروژه نوت 7 را با نام و مشخصاتی نسبتا جدید احیا کرده و نسخه جدید و رفع عیب شد آن را راهی بازار کند. اما آیا شما قصد خرید گلکسی نوت 7 جدید با نام احتمالی گلکسی نوت 7 اف ای (Galaxy Note 7 FE) را دارید؟

گلکسی نوت 7 با انفجارهای پی در پی، و به تبع آن، فراخوان دو مرحله‌ای و جمع‌آوری از بازار، بی‌شک یکی از فجیع‌ترین پروژه‌های سامسونگ در سال‌های اخیر لقب گرفته است. اما حالا این کمپانی کره‌ای با پشت سر گذاشتن همه این اتفاقات تلخ، به فکر بازگرداندن فبلت پرطرفدار خود با نامی جدید و باتری سالم به بازار تلفن همراه است.

خرید گلکسی نوت 7 جدید با باتری کوچکتر و البته سالم

بر اساس شایعات اخیر، سامسونگ قصد دارد نسخه رفع عیب شده نوت 7 را با نام گلکسی نوت 7 FE و به همراه باتری کوچکتر (و البته غیر قابل انفجار) روانه بازار کرده تا مرهمی بر آمال طرفدارانش باشد. شایعات حاکی از آن است که گلکسی نوت 7 جدید با مشخصات یکسان و البته ظاهر خیره‌کننده نوت 7 اصلی روانه بازار خواهد شد. با این تفاوت که به جای استفاده از باتری 3500 میلی‌آمپر ساعتی، باتری با حجم کمتر (3200 میلی‌آمپر ساعتی) در آن به کار گرفته می‌شود. بر اساس گزارشات، کاربران کره‌ای به زودی قادر به خرید گلکسی نوت 7 جدید و رفع عیب شده خواهند بود و این احتمال وجود دارد که این گوشی در دیگر کشورهای دنیا نیز به فروش برسد.

بسیاری بر این باورند که قیمت خرید گلکسی نوت 7 جدید و سالم تقریبا 30 درصد کمتر از نسخه اصلی و از رده خارج شده آن است که با یک جمع و تفریق به عددی بین 520 تا 550 دلار خواهیم رسید. اما اگر این شایعات حقیقت داشته باشند، آیا حاضر به خرید گلکسی نوت 7 جدید خواهید بود؟

ضمن شرکت در نظرسنجی زیر، دیدگاه خود را در این خصوص با ما و دیگر کاربران گجت نیوز به اشتراک بگذارید.

var tp_async_polls = tp_async_polls || [];tp_async_polls.push({ id: 172747, container: “#tp-5bc9c290bf49c” });

1396-02-30

دیدگاهتان را بنویسید