داستان فیلم بعدی مردان اکس در دهه نود میلادی شکل خواهد گرفت

مردان اکس

داستان فیلم بعدی مردان اکس در دهه نود میلادی شکل خواهد گرفت

اگر از علاقه‌مندان به سری فیلم‌های مردان اکس باشید حتما از این موضوع با خبر هستید که قرار است در بیست و هفتم مه (هفتم خرداد) جدیدترین فیلم این سری به نام مردان اکس: آپوکالیپس (X-Men: Apocalypse) اکران شود. حال، به‌تازگی مشخص شده که جدیدترین قسمت این سری قرار است در دهه نود میلادی شکل بگیرد.

فیلم مردان اکس: آپوکالیپس روایتی از جهش یافته‌ای نامیرا به نام آپوکالیپس است که قصد بر نابودی بشر دارد و تنها قهرمانان دوست داشتنی ما هستند که توان مقابله با وی و شکست دادن او را دارند؛ البته برای طرفداران نیز یک خبر خوب وجود دارد و خبر خوش این است که در این سری نیز شاهد حضور محبوب‌ترین کاراکتر مردان اکس یعنی ولورین با بازی هیو جکمن خواهیم بود.

هرچقدر هم که درباره‌ی فیلم مردان اکس: آپوکالیپس بگوییم باید قبول کرد که سری فیلم‌های X-Men در حقیقت جهشی به زمان آینده و گذشته داشته‌اند؛ البته این کار یک دلیل درست و منطقی نیز دارد. با ساخت فیلم‌هایی در زمان آینده و گذشته، فاصله‌ی ساخته شدن هر قسمت از این فیلم‌ها کوتاه‌تر شده است.

اگر یادتان باشد سری‌های اول X-Men هر سه سال یک بار ساخته می‌شد و بعد از اکران فیلم مردان اکس: کلاس اول، فاصله‌ی ساخت فیلم‌ها و اکرانشان به دو سال کاهش یافت؛ البته ماجرای فیلم ولورین فرق می‌کند و بیشتر حول محور کاراکتر لوگن و اتفاقاتی که برای وی افتاده می‌چرخد.

یک نکته‌ی جالبی که وجود دارد و احتمالا طرفداران این سری را متعجب خواهد کرد زمانی است که داستان هر قسمت از این سری در آن رخ می‌دهد. در فیلم مردان اکس: کلاس اول، داستان بازی در دهه شصت میلادی روایت می‌شود، داستان روزهای گذشته آینده نیز در دهه 70 میلادی رخ داده و آپوکالیپس نیز در دهه 80 میلادی شکل می‌گیرد. با این حساب باید داستان فیلم بعدی در دهه 90 میلادی باشد که این موضوع توسط آقای سیمن کینبرگ، نویسنده‌ی قسمت‌های مردان اکس: آخرین ایستادگی، مردان اکس: روزهای گذشته آینده و مردان اکس: آخرالزمان، تایید شده است.

البته نکته‌ای که وجود دارد این است که در زمانی که داستان فیلم جدید روایت می‌شود شخصیت‌های فعلی پنجمین دهه عمر خود را سپری می‌کنند و به نظر می‌رسد که احتمالا باید شاهد معرفی شخصیت‌های جدید باشیم. در هر صورت باید صبر کرد تا اطلاعات بیشتری از این فیلم جدید منتشر شود. پس همراه ما باشید. همچنین نظر خود را در مورد این خبر با ما در میان قرار دهید و بگویید که به کدام یک از شخصیت‌های X-Men علاقه‌ی بیشتری دارید؟

 

دیدگاهتان را بنویسید