دراپ تست نوت 7 ، نوت 5 و آیفون 6 اس؛ برنده کدام است؟

دراپ تست نوت 7

دراپ تست نوت 7 ، آیفون 6 اس و نوت 5 ؛ قدرت‌نمایی گوریلا گلس 5

چندی پیش ویدیویی از دراپ تست آیفون 6 اس (Apple iPhone 6S) و گلکسی نوت 7 (Samsung Galaxy Note 7) در فضای وب منتشر شد که برتری لایه محافظ گوریلا گلس 5 در پرچمدار جدید کره‌ای ها کاملا مشخص بود. گوشی Note 7 با بهره گیری از لایه گوریلا گلس 5 اگر از ارتفاع حدود دو متری به پایین پرت شود، ضریب نجات 80 درصدی دارد. حالا امروز در ویدیو دراپ تست نوت 7 ، نوت 5 و آیفون 6 اس به بررسی بیشتر مقاومت این محصولات می‌پردازیم.

دراپ تست نوت 7 ، آیفون 6 اس و نوت 5 سامسونگ

عملکرد لایه محافظ گوریلا گلس 5 در ویدیوهای دراپ تست نوت 7 تاکنون مناسب بوده است و پس از پرت شدن گوشی از بخش جلویی به روی زمین، هنوز هم امکان استفاده از آن وجود داشت. برخلاف ویدیوهای دراپ تست قبلی نوت 7 که همگی در شرایط مصنوعی و با ماشین‌های خاص صورت می‌گرفتند، دراپ تست نوت 7 در ویدیو امروز شرایطی کاملا واقعی دارد. در این ویدیو سه گوشی هوشمند نوت 5، نوت 7 و آیفون 6 اس اپل از بخش کناری، جلو و پشتی و از ارتفاع مچ و بالای سر فرد به سمت پایین پرت می‌شوند.

جالب است بدانید که در همان بخش ابتدایی تست، پنل پشتی گوشی نوت 7 آسیب دید، اما با این حال صفحه نمایش آن حتی پس از مراحل سخت و حساس دراپ تست هنوز هم قابل استفاده بود! با این تفاسیر در قرار داشتن لایه محافظ گوریلا گلس 5 در پنل پشتی مشکوک شدیم. با این حال می‌توانید مطمئن باشید که اگر گوشی Galaxy Note 7 گران قیمت شما در حال مکالمه به پایین پرت شود، به احتمال زیاد صفحه نمایش آن خراب نخواهد شد؛ به هر حال قیمت صفحه نمایش سوپر آمولد و خمیده این فبلت بسیار بالاست و دیگر ارزش تعویض کردن ندارد.

به هر حال توجه شما را به این ویدیو دراپ تست نوت 7 ، نوت 5 و آیفون 6 اس جلب می‌نماییم:

نظر شما در مورد این دراپ تست چیست؟

1395-06-01

دیدگاهتان را بنویسید