در برخی از بازارها عرضه گلکسی نوت ۷ با تاخیر مواجه شده است

درخواست بالا در برخی از بازارها عرضه گلکسی نوت ۷ را با تاخیر مواجه کرده است

درخواست بالا در برخی از بازارها عرضه گلکسی نوت ۷ را با تاخیر مواجه کرده است

گلکسی نوت ۷ به قدری در بحث فروش موفق عمل کرده است که حتی خوش‌بینانه‌ترین پیش‌بینی‌های کمپانی کره‌ای غلط از آب درآمده است. باخبر شده‌ایم که به دلیل تقاضای بالا برای این محصول در تعدادی از کشورها سامسونگ تصمیم گرفته است که کمی برای خود زمان بخرد و عرضه گلکسی نوت ۷ را به تاخیر بیاندازد!
بعد از عرضه گلکسی نوت ۷ (Galaxy note 7) در کشور کره‌ی جنوبی، علاقه‌مندان به این اسمارت فون با ثبت ۲۰۰ هزار سفارش پیش خرید، رکورد پیش فروش یک اسمارت فون در تاریخ این کشور را شکستند. حالا هم تقاضا برای این محصول به قدری بالا بوده که سامسونگ تصمیم گرفته در تاریخ عرضه و زمانبندی آن تغییراتی را ایجاد کند.

تاخیر در عرضه گلکسی نوت ۷ می‌تواند باعث از راه رسیدن آیفون ۷ پلاس شود

به گزارش خبرگزاری Soya Cincau در کشور مالزی، سامسونگ با ارسال نامه ای به خبرگزار‌یهای محلی اعلام کرده است که عرضه گلکسی نوت ۷ در این کشور طبق برنامه‌ی قبلی انجام نخواهد شد. در واقع پیش از این قرار بود که کاربران این کشور از حدود یک هفته‌ی دیگر، یعنی از روز ۱۹ آگوست (۲۹ مرداد ماه) بتوانند برای خرید نوت ۷ به فروشگاه‌های کشورشان مراجعه کنند اما حالا بر طبق نامه‌ی جدید سامسونگ، این تاریخ به یک زمان نامشخص در ماه سپتامبر موکول شده است.

در این نامه درج شده است که این تاخیر به دلیل تقاضای بالا برای نوت ۷ به وجود آمده است و تامین کنندگان سخت افزاری و موجودی انبارهای این کمپانی با کاهش شدید در تعداد آیتم‌های داخل انبار مواجه شده‌اند. البته آن دسته از خریدارانی که درخواست پیش خرید خود را در طی روزهای هشتم تا دهم ماه آگوست انجام داده‌اند، بدون هیچ تغییری در برنامه‌های قبلی دیوایس خود را دریافت خواهند کرد.

در حال حاضر نامه‌ی سامسونگ تنها در کشور مالزی به صورت رسمی ارسال شده است و هنوز مشخص نیست که آیا این موضوع به کشورهای دیگر نیز کشیده می‌شود و یا خیر. در ضمن گفتنی است که تاخیر بیش از حد سامسونگ در عرضه ممکن است باعث شود که آیفون ۷ پلاس اپل نیز از راه برسد و در آن صورت، دیگر بازار بکری در اختیار سامسونگ نخواهد بود و گلکسی نوت ۷ باید با رقیب قدرتمندی رقابت کند.

1395-05-22

دیدگاهتان را بنویسید