در صورت خرید گوشی های جدید نوکیا ، کدام را بیشتر می‌پسندید؟ (نتایج رای‌گیری)

در صورت خرید گوشی های جدید نوکیا ، کدام را بیشتر می‌پسندید؟ (نتایج رای‌گیری)

در صورت خرید گوشی های جدید نوکیا ، کدام را بیشتر می‌پسندید؟ (نتایج رای‌گیری)

کاربران زیادی هستند که خرید گوشی های جدید نوکیا را در دستور کار خود قرار داده‌اند. اما آیا می‌دانید کاربران گجت نیوز کدام‌یک از این محصولات را بیشتر دوست دارند؟

قطعا انتخاب پرچمدار نوکیا بهترین انتخابی بود که از علاقه‌مندان به این سری از گوشی های هوشمند انتظار می‌رفت. 44 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی به نوکیا 9 (Nokia 9) رای دادند که به احتمال زیاد، نام پرچمدار بعدی این کمپانی فنلاندی باشد.

قاعدتا کاربران زیادی نیز هستند که علاقه‌ای به خرید گوشی های جدید نوکیا نداشته باشند. با این حال، این تعداد تنها 19.3 درصد از کل رای‌دهندگان را تشکیل داده‌اند. در این جامعه آماری، نوکیا 6 (Nokia 6) و نوکیا 3310 جدید نیز طرفداران نسبتا زیادی داشته و در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

نوکیا 5 (Nokia 5) نیز با توجه به اینکه رقبای خوش‌قیمت‌تری نظیر سونی اکسپریا XA1 و همچنین سامسونگ گلکسی A5 را در مقابل دارد، کار سختی برای رقابت در بازار خواهد داشت.

در انتهای این لیست نیز نوکیا 3 (Nokia 3) قرار گرفته که البته طرفداران کمی نیز ندارد. این گوشی و سایر گوشی های جدید نوکیا تحت تاثیر قدرت پرچمدار فنلاندی‌ها قرار دارند که بسیاری از کاربران قدیمی‌تر و علاقه‌مندان به این برند محبوب انتظار معرفی و عرضه آن را می‌کشند.

در ادامه، نتایج این نظرسنجی را مشاهده خواهید کرد.

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

 

1396-04-11

دیدگاهتان را بنویسید