در فیلم Wolverine 3 شاهد یک قهرمان جسورتر خواهیم بود

فیلم Wolverine 3

در فیلم Wolverine 3 شاهد یک قهرمان جسورتر خواهیم بود

تاکنون شایعات بسیاری در مورد سومین – و ظاهرا آخرین – قسمت از سری فیلم‌های Wolverine پخش شده است. طبق این شایعات، ما با یک فیلم خشن‌تر روبرو هستیم، قرار است پاتریک استوارت دوست داشتنی در فیلم Wolverine 3 باری دیگر نقش پروفسور ایکس را بازی کند و داستان فیلم در آینده اتفاق می‌افتد. اکنون تهیه‌کنندۀ قسمت سوم Wolverine، یعنی سایمون کینبرگ، در مورد این فیلم بیشتر حرف زده است و مشخص شده که اکثر این شایعات حقیقت دارند.

کینبرگ، در صحبت با خبرگزاری Collider، صحت اکثر گزارش‌ها و شایعات در مورد فیلم Wolverine 3 را تائید کرده است. وی در این مصاحبه به‌طور رسمی حضور پاتریک استوارت در این شماره از سری فیلم‌های Wolverine را تائید کرده است (که البته چندان غافلگیری بزرگی نیست زیرا خود استوارت هم قبلاً گفته بود در فیلم حضور دارد). همچنین مشخص کرده که در مورد ردۀ سنی +17 فیلم به خاطر خشونت زیاد و البته وقوع داستان فیلم در آینده نیز شایعات درست بودند:

مطمئن نیستم که در مورد این موضوع چقدر حق صحبت داشته باشم. اکثر این شایعات درست هستند. قرار است پاتریک استوارت در این فیلم نقش داشته باشد. داستان فیلم در آینده اتفاق می‌افتد و همان‌طور که خود شما هم گزارش کرده بودید، این فیلم قرار است ردۀ سنی +17 داشته باشد. شما قرار است شاهد یک فیلم خشن باشید که از نظر سبک و سیاق شبیه به فیلم‌های وسترن است. این فیلم واقعاً یک فیلم جذاب و متفاوت خواهد بود.

البته هرچند اکثر طرفداران انتظار دارند که این فیلم اقتباسی از مجموعه داستان کمیک Old Man Logan باشد، هنوز هیچ گونه تائید رسمی در مورد داستان فیلم صورت نگرفته است. اما با توجه به درست بودن سایر شایعات، احتمالاً این مورد نیز درست از آب در خواهد آمد. کینبرگ همچنین به این نکته اشاره کرد که زمان به وقوع پیوست داستان و ردۀ سنی فیلم به آن‌ها اجازه می‌دهد یک Wolverine را به نمایش بگذارند که بسیار متفاوت از دو فیلم پیشین است:

این نسخه از فیلم Wolverine قرار است بسیار افراطی‌تر‌ و جسورانه‌تر از هر آنچه باشد که تاکنون در این مجموعه فیلم‌ها دیده‌اید.

ظاهرا این حرف بدان معناست که به لطف داشتن یک امتیاز ردۀ سنی +17، اکنون هیو جکمن می‌تواند نقش لوگانی را بازی کند که از همیشه خونین‌تر خواهد بود. البته همین‌طور هم باید باشد. زیرا ولورین در کار خود بهترین است و این کار چندان تمیز نیست! قرار است فیلم Wolverine 3 در ماه مارس 2017 بروی پرده‌های سینما بیاید. پس لازم است برای تماشای این فیلم کمی صبر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید