دستگاه تهویه هوای سامسونگ AR9500M با فناوری سرمایشی Wind Free رونمایی شد

دستگاه تهویه هوای سامسونگ AR9500M

دستگاه تهویه هوای سامسونگ AR9500M با فناوری سرمایشی Wind Free رونمایی شد

شرکت سامسونگ الکترونیکس، دستگاه تهویه هوای جدید Wind-Free خود را در نمایشگاه CES 2017 معرفی کرد. دستگاه تهویه هوای سامسونگ AR9500M نخستین دستگاه دیواری در این رده است که توانسته جایزه‌ی نوآوری را دریافت کند و مدل زمینی آن نیز در کره جنوبی بسیار موفق بود.

دستگاه تهویه هوای سامسونگ AR9500M از فناوری سرمایشی انحصاری Samsung به نام Wind-Free بهره می‌برد که هوای خنک و صرفه‌جویی در مصرف برق را بدون ایجاد باد سرد ناخوشایند، فراهم می‌کند. بیونگ سام سئو (Byung-Sam Seo)، رئیس بخش لوازم خانگی سامسونگ می‌گوید:

مصرف‌کنندگان از توانایی‌های سرمایشی مدل AR9500M در خانه‌هایشان لذت خواهند برد. واقعا برایشان لذت‌بخش خواهد بود که دیگر نباید باد سرد و ناخوشایند را تحمل کنند و البته قبض برق‌شان هم کمتر می‌شود.

دستگاه تهویه هوای سامسونگ AR9500M

دستگاه تهویه هوای سامسونگ AR9500M با استفاده از روش سرمایشی Wind-Free، دمای مناسب در اتاق را حفظ می‌کند که در آن هوای سرد از طریق 21 هزار سوراخ ریز عبور هوا در اتاق پراکنده می‌شود. این سیستم سرمایش دو مرحله دارد که در مرحله‌ی اول یعنی «حالت سرمایش سریع»، دمای‌ اتاق را پایین می‌آورد و وقتی به دمای دلخواه رسیدید، حالت «هوای پایدار» همان دما را حفظ می‌کند. این روش باعث صرفه‌جویی در مصرف برق تا 72 درصد می‌شود.

کنترل دستگاه تهویه هوای سامسونگ AR9500M با برنامه Smart Home

همچنین موتور مدل AR9500M مجهز به وای فای است که امکان کنترل آن از هر مکانی را با استفاده از برنامه Smart Home سامسونگ فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند از راه دور، دما و تنظیمات دستگاه را کنترل کرده و اطلاعات عملکرد و مصرف انرژی آن را به صورت آنی دریافت کنند.

معماری مثلثی منحصربه‌فرد دستگاه تهویه هوای سامسونگ AR9500M دارای فضای ورودی بزرگتری است که امکان مکش هوا به صورت گسترده را فراهم کرده و در عین حال بهترین عرض و زاویه خروجی هوا را به دست می‌دهد. تعداد بیشتر تیغه‌های متحرک و فن بزرگتر (22 درصد بزرگتر از مدل‌های قبلی) باعث می‌شود هوا سریع‌تر خنک شده و با سرعت و در بازه‌ی بزرگتری‌ منتشر شود و تمامی گوشه‌های خانه را نیز در بر بگیرد.

فروشگاه اینترنتی جانبی پخش مستقیم انواع هدایای تبلیغاتی و لوازم جانبی تبلت ،حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

1395-10-18

دیدگاهتان را بنویسید