دعوتنامه شرکت میزو برای رویداد 20 مرداد ماه فاش شد

شرکت میزو

دعوتنامه شرکت میزو برای رویداد 20 مرداد ماه فاش شد

اگر به یاد داشته باشید شرکت چند هفته پش بود که شرکت میزو رویداد MX6 را برگزار کرد و آنطور که پیدا است این شرکت در حال آماده سازی برای برگزاری رویداد دیگری در تاریخ 10 اوت برابر با 20 مرداد ماه است. به تازگی تصویر دعوتنامه این شرکت در دنیای مجازی فاش شده است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

همانطور که می‌دانید مدت‌ها پیش درباره ساعت هوشمند میزو شایعاتی منتشر شده بود، اما هیچ تایید رسمی برای آن وجود نداشت، امروز بازهم هم خبرهایی درباره ساعت هوشمند شرکت میزو منتشر شد که تصویری از جعبه آن را به نمایش درآمد. پس از آن در شبکه اجتماعی Weibo با نام کاربری @mz تصویری از دعوتنامه این شرکت که در تاریخ 20 مرداد ماه برگزار می‌شود فاش شد.

meizu-invite-2

تصویر منتشر شده مربوط یک پاکت نامه را نشان می‌دهد که حرف E روی آن به نمایش درآمده، افراد مختلفی برای این تصویر منتشر شده حدس‌ و گمان‌هایی را به وجود آورده‌اند، برخی از افراد بر این باورند که شرکت میزو قطعا ساعت هوشمند جدیدی را در این تاریخ معرفی می‌کند چراکه به تازگی تصویری از جعبه ساعت هوشمند این شرکت منتشر شده است. گروهی دیگر می‌گویند که شرکت میزو گوشی هوشمند جدیدی را معرفی می‌کند و حرف E محصول جدیدی را نشان می‌دهد.

به نظر می‌رسد که میزو قصد دارد که نسخه‌های مختلفی را از گوشی‌های هوشمند خود به بازار عرضه کند. به تازگی شرکت میزو گوشی هوشمند MX6 را معرفی کرده و عرضه گوشی‌های هوشمند بیشتر از سوی این شرکت چندان تعجب آور نیست. به هر حال شرکت میزو آنچه که باید به بازار عرضه کند یک ساعت هوشمند است، اگرچه هنوز به صورت رسمی اعلام نشده که میزو ساعت هوشمند خود را معرفی می‌کند، اما انتظار می‌رود که رویداد 20 مرداد برای ساعت هوشمند این شرکت باشد. حتما در طی هفته‌های آینده خبرهای بیشتر و البته رسمی در این باره منتشر خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید