دوربین سلفی برای تولید گلکسی اس 8 سامسونگ مشکل ساز شد

تولید گلکسی اس 8

دوربین سلفی برای تولید گلکسی اس 8 سامسونگ مشکل ساز شد

پس از مشکلات بسیار بدی که کاربران در گوشی گلکسی نوت 7 (Samsung Galaxy Note 7) با آن مواجه بودند، آمار فروش این فبلت بسیار پایین آمد و خریداران در انتظار یک پرچمدار دیگر از سوی کره‌ای‌ها بودند. این اتفاق در هفته جاری رخ داد و سامی از گلکسی اس 8 (Samsung Galaxy S8) و گلکسی اس 8 پلاس (+Samsung Galaxy S8) در رویداد شهر نیویورک و همچنین لندن رونمایی کرد. با این حال به نظر می‌رسد کره‌ای‌ها در تولید گلکسی اس 8 با مشکلاتی مواجه باشند. با مشروح خبر همراه گجت نیوز باشید.

دی جی کوه – یکی از سران بخش صنعت موبایل سامسونگ – رسما اعلام کرد که این شرکت در تامین لوازم ساخت مربوط به پرچمداران جدید خود هیچگونه مشکلی نخواهد داشت و متناسب با نیاز این محصولات به بازار عرضه می‌شوند. وی اعلام کرد کمپانی سامسونگ برای تقاضای بالا و بی‌سابقه مشتریان در بازار آمادگی دارد و قادر است میزان تولید گلکسی اس 8 و نسخه پلاس را به نسبت پرچمداران سال قبل خود دو برابر بیشتر کند.

با اینکه گفته می‌شود تولید اولیه حدود 20 میلیون گلکسی اس 8 و +Galaxy S8 در سال جاری پاسخگوی تقاضای اولیه مشتریان در بازار خواهد بود اما امروز گزارش جدیدی در رسانه Bell مبنی بر مشکلات احتمالی سامسونگ در تولید گلکسی اس 8 منتشر شد. به نظر می‌رسد طراحی جدید و پیچیده پنل جلوی گوشی گلکسی اس 8 ، تولید بیشتر آن را سخت‌تر کرده، چرا که ترکیبی از دوربین و حسگر آیریس (عنبیه چشم) است؛ البته گفته می‌شود این مشکل تنها در نسخه کوچک خانواده S8 سامسونگ وجود دارد.

میزان تولید گلکسی اس 8 با آمار تقاضای بازار متناسب خواهد بود؟

یک منبع ناشناخته اخیرا اعلام کرده است که سامسونگ این روزها با مشکل کمبود دوربین جلو برای نسخه 5.8 اینچی گلکسی اس 8 روبرو است، چرا که شریک آنها – کمپانی Patron – نمی‌تواند به راحتی میزان تولید خود را افزایش دهد. آمار تولید دوربین جلوی این شرکت در حال حاضر 70 درصد است؛‌ بدین معنا که از هر 100 گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ، 30 مورد از آنها ناقص هستند. جهت رفع این مشکل، میزان تولید کمپانی Patron باید حداقل به 80 درصد برسد.

مسئولان کمپانی سامسونگ برای تولید گلکسی اس 8 پلاس از شرکت Power Logics کمک گرفته‌اند. از آنجایی که این مدل بزرگتر حاوی یک دوربین جلوی مستقل نیست، این تولیدکننده محصول خود را با ضریب تولید بیش از 90 درصد به کره‌ای‌ها تحویل می‌دهد و بنابراین مشکلی در عرضه و تولید گلکسی اس 8 پلاس وجود نخواهد داشت.

این شایعات ممکن است با سیاست جذب خریداران بیشتر برای پرچمداران سامی در فضای اینترنت منتشر شده‌ باشند. با این حال در صورت حقیقی بودن این آمار و ارقام، ممکن است برخی خریداران نتوانند گوشی گلکسی اس 8 خود را به زودی خریداری کنند. نظر شما در این مورد چیست؟

1396-01-13

دیدگاهتان را بنویسید