دوچرخه جدید فیشر پرایس ، جایگزین تفریحات ناسالم کودکان شما خواهد بود

دوچرخه جدید فیشر پرایس

دوچرخه جدید فیشر پرایس ، جایگزین تفریحات ناسالم کودکان شما خواهد بود

تحقیقات نشان می‌دهد که کودکان به صورت هفتگی، 19 ساعت به تماشای تلویزیون می‌پردازند و 20 درصد از وقت خود را نیز با استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی پر می‌کنند. همین موضوع باعث شده تا کمپانی آمریکایی فیشر پرایش (Fisher-Price) با حضور خود در نمایشگاه CES 2017، از یک دوچرخه ایستا با نام “Think & Learn Smart Cycle” رونمایی کند. درواقع دوچرخه جدید فیشر پرایس می‌تواند جایگزینی مناسب برای بسیاری از تفریحات بی‌ثمر کودکان باشد.

البته این اولین باری نیست که فیشر پرایس چنین محصولی را پیش روی کاربران قرار می‌دهد و درگذشته هم این شرکت با عرضه انواع دوچرخه‌ها، کارنامه درخشانی دارد. هدف اصلی از تاسیس این کمپانی بزرگ، طراحی گجت ها و اسباب‌بازی‌های مخصوص کودکان است تا فرزندان دلبند شما از وقت و توان خود به شکل بهتری استفاده کنند.

دوچرخه جدید فیشر پرایس همراه با 4 اپلیکیشن متنوع عرضه می‌شود

دوچرخه جدید فیشر پرایس با اتصال به یک تبلت از طریق امواج بلوتوث، توانایی اجرای 4 اپلیکیشن آموزشی مختلف با موضوعات متنوعی همچون سواد، ریاضی، مطالعات اجتماعی و تکنولوژی را دارد که تمام آنها با پدال زدن کودک، پیش روی او قرار خواهند گرفت. هر کدام از این اپلیکیشن‌ها نیز 5 دلار قیمت داشته و از طریق سرویس “Smart Cycle Mission to Tech City” که به صورت رایگان و همراه با دوچرخه در اختیار خریداران قرار می‌گیرد، به فروش خواهند رسید. به‌علاوه سیستم به کار گرفته شده برای این دوچرخه هوشمند با تمامی دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل اندروید و آی او اس و همینطور محصولات سری فایر آمازون (Amazon Fire Devices) سازگاری کامل خواهد داشت.

فروشگاه اینترنتی جانبی فروش لنز موبایل و ماکت موبایل ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

1395-10-16

دیدگاهتان را بنویسید