رابط کاربری OxygenOS 4.1 گوشی های وان پلاس به اندروید 7.1.1 ارتقا پیدا کرد

رابط کاربری OxygenOS 4.1

رابط کاربری OxygenOS 4.1 گوشی های وان پلاس به اندروید 7.1.1 ارتقا پیدا کرد

شرکت وان پلاس برای گوشی های هوشمند خود رابط کاربری اختصاصی را طراحی کرده است که مبتنی بر سیستم عامل اندروید گوگل طراحی کرده است. این شرکت حالا نسخه جدیدی از رابط کاربری OxygenOS 4.1 خود را برای گوشی های وان پلاس 3 (OnePlus 3) و وان پلاس 3 تی (OnePlus 3T) منتشر کرده است که شامل قابلیت هایی جدیدتر، بخش های مهم بهبودیافته و باگ های مرتفع شده است.

رابط کاربری OxygenOS 4.1

قابلیت های جدید رابط کاربری OxygenOS 4.1

اولین تغییر بزرگ رابط کاربری OxygenOS 4.1 ، انتقال از نسخه 7 اندروید به اندروید  7.1.1 است. ان نسخه از اندروید کمی پیشتر در اختیار کاربران نکسوسی قرار گرفت؛ با این حال لیست تغییرات آن بر روی کاستوم رام‌هایی نظیر اکسیژن او اس بسیار کم بوده و تنها ما می‌توانیم از مهم‌ترین آن‌ها به ایموجی‌ها اشاره کنیم. دیگر مورد قابل ذکر این رابط کاربری جدید، گسترش گزینه های اسکرین شات است که اینک قابلیت اسکرول و تهیه اسکرین شات بلند را خواهد داد. در کنار این‌ها، پچ امنیتی ماه مارس گوگل نیز به گوشی های مذکور اضافه خواهد شد.

بخشهای بهبود پیدا کرده رابط کاربری OxygenOS 4.1

لیست بخش‌های بهبود پیدا کرده شامل کاهش تاری در هنگام گرفتن عکس از سوژه‌های در حال حرکت، بهبود تثبیت کننده ویدیو، بهبود ارتباطات وای فای، بهبود ارتباطات بلوتوث و همچنین مرتفع شدن باگ های اساسی موجود است.

عرضه به روزرسانی رابط کاربری OxygenOS 4.1 از هم اکنون آغاز شده است و ممکن است کاربران بسته به موقعیت جغرافیایی خود با تاخیر آن را دریافت کنند. متناوبا شما می‌توانید با استفاده از یک وی پی ان و تغییر موقعیت محلی خود به کانادا آن را همین حالا دریافت کنید. با این حال ما این روش را توصیه نمی‌کنیم، چرا که ممکن است در حین دریافت آپدیت با مشکل مواجه شوید. اگر می‌خواهید بدون هرگونه دردسر و مشکلی آن را دریافت کنید، کافیست چند روز منتظر بمانید تا نسخه جدید اکسیژن او اس مبتنی بر اندروید 7.1.1 برای منطقه شما نیز عرضه شود.

1395-12-27

دیدگاهتان را بنویسید