راه اندازی ویندوز بر روی درایو USB :

ویندوزی در جیب بدون نیاز به نصب ::راه اندازی ویندوز بر روی درایو USB :

یک ایراد کوچک در رجیستری ویندوز یا یک ویروس ممکن است به راحتی و در هر لحظه باعث بالا نیامدن سیستم عامل ویندوز شما شود. اما با داشتن یک USB Flash مناسب و از قبل آماده شده در جیب دیگر لازم نیست نگران هیچ چیز باشید. علاوه بر این که شما در این USB Flash یک ویندوز Live یا زنده بدون نیاز به نصب کردن دارید این flash هم چنین به شما اجازه‌ی داشتن یک مرورگر و یک آنتی‌ویروس قوی،‌ همچنین رایت کردن دی-وی-دی مورد علاقه‌یتان و از این قبیل کارها را هر جا که باشید به شما می‌دهد.


تمام چیزی که شما برای ساختن این flash زنده‌‌ی ویندوز نیاز دارید یک usb flash درایو با ظرفیت حداقل 256 مگابایت، و یک سی-دی ویندوز XP است. هم‌چنین شما نیازمند استفده از برنامه‌ی رایگان
BART PE BUILDER هستید و می‌توانید فلشی حاوی ویندوز XP و نرم‌افزارهای مورد نیاز دیگرتان (با توجه به حجم فلش دیسک) داشته باشید.

این برنامه‌ی رایگان Bart Lagerweij یعنی PE Builder برنامه‌ی نصب ویندوز XP را کاملا فشرده و کم حجم می‌کند به طوری که شما می‌توانید ویندوز را از روی USB FLash یا CD بدون نصب اجرا کنید. این نسخه‌ی فشرده‌ی ویندوز برنامه‌های ضروری روی ویندوز را جهت موارد ضروری در بر دارد. البته شما خودتان هم می‌توانید برنامه‌های دیگر مورد نیازتان را اضافه کنید.

منبع:Tomshardware

دیدگاهتان را بنویسید

اجرا شده توسط: همیار وردپرس