رایتل در نزدیکی نوروز بسته های ترکیبی هفتاییا را به محصولاتش افزود

بسته های ترکیبی هفتاییا

رایتل در نزدیکی نوروز بسته های ترکیبی هفتاییا را به محصولاتش افزود

شرکت رایتل، اولین اپراتور ارائه‌دهنده نسل سوم مخابراتی در کشور به تازگی از بسته‌های جدیدی رونمایی کرد. این بسته‌ها که با نام بسته های ترکیبی هفتاییا به فروش می‌رسند، ترکیبی مقرون‌به‌صرفه برای کاربرانی هستند که استفاده سنگینی از اینترنت، مکالمه صوتی درون و خارج شبکه و پیامک درون شبکه ندارند و با خرید یکی از بسته‌های هفتاییا می‌توانند هزینه‌های خود را تا حدود زیادی کاهش دهند.

پیش از این هم رایتل با معرفی خانواده دکا و بی‌نهایت سعی داشت بازه وسیعی از کاربران را مجاب به خرید بسته‌های ترکیبی‌اش کند؛ اما به نظر می‌رسد بسته‌ های ترکیبی هفتاییا دارای پتانسیل بیشتری برای جلب توجه کاربران هستند.

بسته های ترکیبی هفتاییا تلفیقی از هفت بسته مختلف هستند که مجموعه‌ای کامل از امکانات ارتباطی را در اختیار مشترکان قرار می‌دهند. سرعت اینترنت ارائه شده در این بسته‌ها از نوع حرفه‌ای بوده و زمان استفاده از هر هفت بسته به مدت سی روز تمام خواهد بود. در ادامه می‌توانید جزییات و نحوه فعال‌سازی محصولات جدید رایتل را مشاهده کنید:

بسته های ترکیبی هفتاییا

علاوه بر کدهای دستوری ذکر شده، امکان خرید و فعال‌سازی بسته های ترکیبی هفتاییا از طریق

نیز فراهم شده و کاربران می‌توانند به راحتی از بسته‌های جدید رایتل بهره ببرند.

مجموعه‌ای کامل و مقرون‌به‌صرفه ارتباطی با بسته های ترکیبی هفتاییا

در نظر داشته باشید در صورتی که بسته‌هایی نظیر بسته‌های هدیه و آغازین روی سیم‌کارت شما فعال هستند، اولویت مصرف اینترنت با این بسته‌ها خواهد بود و امکان خرید بسته های هفتاییا وجود نخواهد داشت. گفتنی است تعرفه‌های بسته‌های رایتل تنها در مناطق تحت پوشش 3G و 4G این اپراتور مطابق جدول خواهد بود و اگر به سایر اپراتورها (به واسطه رومینگ ملی) متصل شوید، هزینه اینترنت شما طبق تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد.

نظر شما درباره بسته‌های جدید ترکیبی رایتل چیست؟ آیا شما حاضر به خرید آن‌ها هستید؟

1395-12-13

دیدگاهتان را بنویسید