رونمایی از ال جی جی 6 در8 اسفند؛ دعوتنامه MWC 2017 ال جی ارسال شد

رونمایی از ال جی جی 6

ال جی دعوتنامه MWC 2017 را ارسال کرد؛ 8 اسفند زمان رونمایی از ال جی جی 6

این دیگر یک راز نیست که کمپانی کره‌ای ال جی، رونمایی از ال جی جی 6 (LG G6) تازه‌ترین پرچمدار گوشی های هوشمند خود را به نمایشگاه MWC 2017 بارسلونا (کنگره جهانی موبایل) موکول کرده است. برای تایید این خبر، شب گذشته ال جی دعوتنامه‌ای را برای اصحاب رسانه ارسال کرد که بر روی آن یک گوشی هوشمند همراه با عکس دریا و تاریخ 26 فوریه مصادف با 8 اسفند ماه 1395 نقش بسته بود.

قبل از رونمایی از ال جی جی 6 ، این کمپانی چندین قابلیت گوشی هوشمند پرچمدار خود را تایید کرده است. این گوشی هوشمند از یک نمایشگر 5.7 اینچی QHD+ با نسبت ابعاد 18:9 بهره می‌برد و ظاهرا دیگر خبری از طراحی ماژولار در LG G6 نخواهد بود. حتی اخیرا ما شنیده‌ایم ال جی برای مهار گرمای تولیدی گوشی G6 و جلوگیری از داغ شدن آن حتی در دمای بالا، از لوله های مسی در زیر قاب این گوشی استفاده کرده که می‌تواند مانع از تکرار تراژدی گلکسی نوت 7 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 7) باشد.

رونمایی از ال جی جی 6 ؛ گوشی بدون حاشیه و ضد آب کره‌ای در تاریخ 8 اسفند

غول کره‌ای دنیای فناوری در تیزرهایی که تا به امروز انتشار یافته، سعی کرده به صورت غیرمستقیم به ما بفهماند ال جی جی 6 ضد آب و یا حداقل مقاوم در برابر آب خواهد بود. با توجه به این که شرکت های بزرگی همچون سامسونگ و اپل به ساخت گوشی های هوشمند ضد آب می‌پردازند، این تعجب برانگیز نیست که ال جی نیز دنباله رو همین رویه باشد؛ اگر چه ال جی جی 6 می‌تواند نخستین محصول ضد آب کمپانی ال جی لقب بگیرد.

در هر حال رونمایی از ال جی جی 6 دور نیست و می‌توانیم در آینده‌ای نزدیک آن را ملاقات کنیم. از دیگر مواردی که دعوتنامه کمپانی ال جی به ما می‌فهماند، می‌توان به نمایشگری لبه به لبه اشاره کرد که ناهنجاری‌ها را کنار زده تا کاربران بیشترین لذت ممکن را از صفحه نمایش گوشی خود ببرند. از همین حالا تقویمتان را برای 8 اسفند ماه و حضور قدرتمندانه ال جی در کنگره جهانی موبایل تنظیم کنید.

1395-10-30

دیدگاهتان را بنویسید