رونمایی دستگاه تهویه هوای دیواری سامسونگ Wind Free در MENA 2017

دستگاه تهویه هوای دیواری سامسونگ Wind Free

رونمایی دستگاه تهویه هوای دیواری سامسونگ Wind Free در MENA 2017

دستگاه تهویه هوای دیواری سامسونگ Wind Free در همایش MENA 2017 رونمایی شد. شرکت سامسونگ الکترونیکس در حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا (منا)، مدل جدید این دستگاه تهویه هوا را در همایش منا در سنگاپور معرفی کرد. Wind Free، نخستین دستگاه تهویه هوا در این رده است که توانسته جایزه‌ی نوآوری را به خود اختصاص دهد.

پیش از این، نمونه‌ی ایستاده دستگاه تهویه هوای دیواری سامسونگ Wind Free در کره جنوبی با موفقیت همراه شده بود. مدل AR9500M این دستگاه دارای فناوری سرمایشی انحصاری سامسونگ به نام Wind Free است که بدون ایجاد باد سرد ناخوشایند، هوای خنک و صرفه‌جویی در مصرف برق را فراهم می‌کند.

جورجز برکات، مدیر منطقه‌ای بخش لوازم خانگی دیجیتال شرکت سامسونگ در حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا، می‌گوید:

در منطقه‌ای که زمان زیادی را در فضاهای بسته سپری می‌کنیم، یک سیستم خنک‌کننده کارآمد می‌تواند تا حد زیادی روش زندگی شما را بهینه کند. توانایی‌های انقلابی تهویه هوای سیستم AR9500M  تضمین می‌کند که مشتریان دیگر نیازی به کنار آمدن با هوای سرد و ناراحت‌کننده نخواهند داشت و از کاهش هزینه برق در خانه‌هایشان سود خواهند برد.

دستگاه تهویه هوای دیواری سامسونگ Wind Freeمدل AR9500M با استفاده از روش سرمایشی Wind-Free دمای مناسب در اتاق را حفظ می‌کند که در آن هوای سرد، از طریق 21 هزار سوراخ ریز عبور هوا، در اتاق پراکنده می‌شود. این سیستم سرمایش دو مرحله دارد که در مرحله اول یعنی «حالت سرمایش سریع» دمای اتاق را پایین می‌آورد و وقتی به دمای دلخواه رسید، حالت «هوای پایدار» همان دما را حفظ می‌کند. این روش باعث صرفه‌جویی در مصرف برق تا 72 درصد در مقایسه با حالت «سرمایش سریع» می‌شود.

موتور مدل AR9500M دستگاه تهویه هوای دیواری سامسونگ Wind Free با استفاده از یک مبدل دیجیتالی هشت پله‌ای مجهز به فناوری تقویت قدرت، موجب می‌شود کاهش تغییرات گشتاور می‌شود که به این ترتیب انرژی کلی لازم کاهش یافته و زمان لازم برای رسیدن کمپرسور با بیشترین سرعت کم می‌شود.

کنترل از راه دور دستگاه تهویه هوای دیواری سامسونگ Wind Free

همچنین مدل AR9500M مجهز به وای ‌فای است که امکان کنترل آن از هر مکانی را با استفاده از اپلیکیشن Smart Home سامسونگ فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند از راه دور، دما و تنظیمات دستگاه را کنترل و اطلاعات عملکرد و مصرف انرژی آن و نیز روش‌های حل مشکل در صورت نیاز به تعمیر را به ‌صورت آنی دریافت کنند.

معماری سه‌وجهی منحصربه‌فرد AR9500M دارای فضای ورودی بزرگ‌تری است که امکان مکش هوا به‌ صورت گسترده را فراهم می‌کند و در عین حال بهترین عرض و زاویه خروجی هوا را به دست می‌دهد. تعداد بیشتر تیغه‌های متحرک (V-blades) و فن بزرگ‌تر (22 درصد بزرگ‌تر از مدل‌های قبلی) باعث سریع‌تر خنک شدن هوا شده و با سرعت و در بازه بزرگ‌تری منتشر شود و تمامی گوشه‌های خانه را نیز در بر بگیرد.

1395-12-04

دیدگاهتان را بنویسید