رونمایی Gameband و آتاری از ساعت های هوشمند مخصوص گیمرها

رونمایی Gameband و آتاری از ساعت های هوشمند مخصوص گیمرها

رونمایی Gameband و آتاری از ساعت های هوشمند مخصوص گیمرها

با اینکه می‌توانیم عرضه‌ی بازی هایی همچون پوکمون گو را یک نشانه‌ی خوب برای گیمرهای علاقه‌مند به دنیای ساعت های هوشمند بدانیم، اما مطمئنا در حال حاضر بازی‌ های جذاب و متنوعی برای این دسته از کاربران بر روی پلتفرم اسمارت واچ وجود ندارد. حالا گیم بند (Gameband) و آتاری (Atari) قصد ساخت و عرضه‌ی ساعت های هوشمندی را دارند که به طور مستقیم برای کاربران علاقه‌مند به بازی های ویدیویی عرضه خواهند شد.

این ساعت‌ها در دو مدل عرضه خواهند شد که مدل اول، ساعت هوشمند آتاری نام دارد. این مدل که از بدنه و بندی به رنگ قرمز برخوردار شده است، دارای مجموعه‌ای از بازی‌های خاطره‌انگیز این کمپانی نظیر Pong ،Crystal Castles، Breakout، Centipede و Asteroids خواهد بود. البته شاید انتظار دیدن نام بازی‌های به مراتب جذاب‌تر و پرگرافیک‌تری را در این لیست داشتید، اما همین که بدانیم این کمپانی خوش‌نام و محبوب وارد عرصه‌ی ساخت اسمارت واچ شده است، احتمالا به معنای این است که در آینده شاهد عرضه‌ و انتقال بازی‌های محبوب بیشتری از کنسول‌های سنتی به این پلتفرم خواهیم بود.

رونمایی Gameband و آتاری از ساعت های هوشمند مخصوص گیمرها

مدل دوم به همراه یک مینی گیم ساخته شده بر مبنای بازی مستقل Terraria عرضه خواهد شد. این ساعت‌ هوشمند دارای شیاری برای قرار دادن کارت‌های حافظه‌ی جانبی میکرو اس دی تا سقف ۲۵۶ گیگابایت خواهد بود و از طریق یک نرم افزار اختصاصی به نام PixelFurnace، کاربران قادر خواهند بود که انواع بازی‌های جذابی که در آینده عرضه می‌شود را به همراه تصاویر، فایل‌های ویدیویی و موسیقی‌های خود از سیستم‌های دیگر بر روی آن ذخیره نمایند.

کاربران قادر خواهند بود که بازیها را به طور مستقیم برای ساعت هوشمندشان دانلود و نصب نمایند و یا با اتصال آن به یک کامپیوتر شخصی، به تجربه‌ی بازی‌های دانلود شده بپردازند. علاوه بر اپلیکیشن‌هایی نظیر تقویم، دفترچه‌ی مخاطبان، نرم افزار شماره‌گیری و اپ پیش‌بینی آب و هوا، این ساعت هوشمند مخصوص گیمرها به همراه ۲۰ مینی گیم جذاب عرضه خواهد شد.

رونمایی Gameband و آتاری از ساعت های هوشمند مخصوص گیمرها

ساعت های هوشمند مخصوص گیمرها با سرمایه‌ی مردم ساخته خواهند شد

در حال حاضر این پروژه برای جمع‌آوری سرمایه بر روی وب‌سایت کیک استارتر قرار گرفته است و شما با پرداخت ۹۹ دلار و حمایت از این پروژه در صفحه‌ی مخصوص آن، می‌توانید یکی از این ساعت‌ها را قبل از عرضه‌ی عمومی به بازارهای جهانی دریافت کنید. با وجود این که سقف سرمایه‌ی ۷۵ هزار دلاری این پروژه به زودی تکمیل خواهد شد، اما همچنان این نکته را در ذهن داشته باشید که امکان توقف و لغو پروژه‌ی این ساعت‌های هوشمند نیز مشابه تمام پروژه‌های سرمایه‌گذاری جمعی وجود دارد.

1395-11-20

دیدگاهتان را بنویسید