رونمایی Inno3D از کارت گرافیک GTX 1080 iChill Black

GTX 1080 iChill Black

رونمایی Inno3D از کارت گرافیک GTX 1080 iChill Black

شرکت Inno3D که یکی از توانمندترین تولیدکنندگان کارت های گرافیک به حساب می‌آید، به تازگی کارت گرافیک GTX 1080 iChill Black که در واقع پرچم دار جدید این شرکت محسوب می‌شود را پیش روی کاربران قرار داده است. محصولات سری iChill Black، به خنک کننده هیبریدی Inno3D مجهز شده‌اند که در آن ترکیبی از فن های پر قدرت با توانایی مکش بالا و همچنین سیستم خنک کننده آبی، مسئول پایین آوردن دمای کارت گرافیک هستند.

پرچم دار جدید Inno3D با نام GTX 1080 iChill Black معرفی شد

این کارت گرافیک قدرتمند با بهره گیری از 8 گیگابایت حافظه GDDR5X و رابط گرافیکی 256 بیتی، می‌تواند بازی های سنگین را با رزولوشن بسیار بالا اجرا کند. همچنین کلاک هسته این کارت گرافیک بر روی 1759 مگاهرتز قرار گرفته که امکان افزایش آن از طریق اورکلاک کردن نیز وجود خواهد داشت. به واسطه تعبیه پورت‌های خروجی DVI ،DP و HDMI نیز کاربران می‌توانند سه نمایشگر را به صورت همزمان به این کارت گرافیک قدرتمند متصل کنند.

کارت گرافیک GTX 1080 iChill Black

علاوه بر این، سازندگان تمام تلاش خود را داشته‌اند تا با استفاده از بهترین مواد ممکن، پرچم دار جدید خود را تولید نمایند و همین موضوع می‌تواند یکی از بهترین ویژگی‌های GTX 1080 iChill Black به حساب آید. سیستم خنک کننده هیبریدی نیز می‌تواند از افزایش بیش از حد دما جلوگیری کرده و حتی در اورکلاک کردن کارت گرافیک و نیاز به دفع گرمای اضافی، مؤثر باشد. مدیرعامل Inno3D اذعان داشته که کاربران نباید تصور کنند که با وجود این سیستم هیبریدی، کارت سر و صدای زیادی را تولید می‌کند، بلکه سازندگان با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی های روز، موفق شده‌اند تا صدای کارت را تا حد بسیار زیادی پایین بیاورند.

قدرت بسیار بالایی که کارت گرافیک GTX 1080 iChill Black دارد، می‌تواند امکان اجرای محتوای واقعیت مجازی را نیز با نرخ فریم بالایی میسر کند، موضوعی که این روزها برای بسیاری از گیمرها اهمیت بالایی دارد. هنوز قیمت و زمان عرضه دقیق این کارت گرافیک قدرتمند مشخص نشده اما به نظر می‌رسد که پیش از شروع پاییز، محصول جدید Inoo3D وارد بازار شود.

کارت گرافیک GTX 1080 iChill Black

1395-06-25

دیدگاهتان را بنویسید