زمان عرضه اندروید 7 نوقا برای اچ تی سی 10، وان M9 و A9 مشخص شد

اندروید 7 نوقا برای گوشی اچ تی سی 10

زمان عرضه اندروید 7 نوقا برای اچ تی سی 10، وان M9 و وان A9 مشخص شد

اخیراً گوگل اندروید 7 نوقا را عرضه کرده و به دنبال آن اچ تی سی صبح امروز در توییتر رسمی خود زمان دریافت این به‌روزرسانی بزرگ را توسط سه دستگاه اچ تی سی 10، اچ تی سی One M9 و One A9 اعلام کرد. بر این اساس دارندگان گوشی اچ تی سی 10 در سه ماهه چهارم سال جاری و پس از آن نوبت به دریافت اندروید نوقا توسط دو گوشی ذکر شده دیگر خواهد رسید.

در شرایطی که گوگل کمتر از یک هفته است که رسماً عرضه اندروید 7 نوقا را آغاز کرده، کمپانی اچ تی سی امروز برخی اطلاعات در ارتباط با زمان دریافت به‌روزرسانی تازه‌ترین نسخه این سیستم عامل توسط سه گوشی هوشمند برند اچ تی سی را اعلام کرده است.

اچ تی سی 10 سه ماهه چهارم سال 2016 اندروید 7 را دریافت می‌کند

این شرکت تایوانی بر اساس برنامه ریزی‌های خود قرار است اندروید 7 نوقا را در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی (تاریخی بین اوایل ماه اکتبر و اواخر ماه دسامبر) در اختیار کاربران HTC 10 قرار دهد. پس از این پرچم‌دار نیز نوبت به دو محصول دیگر این شرکت گوشی‌های One M9 و One A9 می‌رسد تا رسماً این به‌روزرسانی را دریافت کنند.

همان‌طور که ممکن است شما‌ هم به یاد داشته باشید ماه ژوئن این شرکت تایوانی تأیید کرد که سه گوشی هوشمند اچ تی سی 10 ، One M9 و One A9 به‌روزرسانی اندروید 7 نوقا را دریافت خواهند کرد. این خوب است که می‌بینیم یک تولیدکننده گوشی‌های هوشمند به طور واضح از برنامه‌های خود برای به ارمغان آوردن به‌روزرسانی اندروید سخن می‌گوید و مشخص می‌کند که کاربران می‌بایست چه زمانی در انتظار دریافت آن باشند.

در حال حاضر گوگل عرضه اندروید 7 نوقا را برای تعداد مشخصی از گوشی‌های نکسوس گوگل آغاز کرده است. این نسخه از سیستم عامل اندروید 7 ویژگی‌ها و پیشرفت‌های خوبی را برای گوشی‌های اندرویدی به ارمغان آورده است. این ویژگی‌ها می‌تواند شامل دستیار گوگل، چند وظیفگی (چند پنجره‌ای)، ذخیره کننده دیتا، کنترل‌های بهبود یافته نوتیفیکیشن‌ها و غیره باشد. در حال حاضر منتظریم تا ببینیم سایر شرکت‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند چه زمانی را برای دریافت این به‌روزرسانی توسط محصولاتشان اعلام می‌کنند.

1395-06-04

دیدگاهتان را بنویسید