زمان عرضه بازی Super Mario Run برای اندروید مشخص شد

بازی Super Mario Run برای اندروید

زمان عرضه بازی Super Mario Run برای اندروید مشخص شد

سوپر ماریو ران نام یک بازی جذاب است که با شنیدن اسم آن ناخودآگاه به یاد کنسول بازی قدیمی شرکت نینتندو افتاده و خاطرات بازی های پیکسلی زنده می‌شود. شاید در ابتدا این تصور می‌شد که بازی Super Mario Run تحت انحصار پلتفرم آی او اس قرار خواهد داشت، اما نینتندو این خبر را همان موقع تایید کرد که در آینده و زمانی نامشخص بازی جدید سوپر ماریو دوست داشتنی را در دسترس کاربران اندرویدی نیز قرار خواهد داد. خبر خوب این که دیگر زمان عرضه این بازی یک راز نیست، چرا که نینتندو ساعاتی پیش تایید کرد بازی جذاب سوپر ماریو ران را در ماه مارس برای پلتفرم اندروید عرضه می‌کند.

این کمپانی در یک پست توییتری اعلام کرد که بازی Super Mario Run در بهار پیش رو برای پلتفرم اندروید منتشر می‌شود، اما نینتندو روز دقیق آن را اعلام نکرد تا ما همچنان حدس بزنیم و برای تجربه آن در یک گوشی یا تبلت اندرویدی انتظار بکشیم. با این حال گیمرهایی که مشتاق هستند زودتر از بقیه افراد از عرضه این بازی مطلع شوند، می‌توانند از طریق این لینک اقدام به ثبت نام کرده تا در زمان عرضه از طریق ارسال یک نوتیفیکیشن این بازی را دریافت کنند.

بازی Super Mario Run برای اندروید

ما تنها می‌توانیم فرض کنیم که نسخه اندرویدی بازی Super Mario Run چیزی شبیه به نسخه آی او اس آن خواهد بود. این بدان معناست که شما با یک بازی رایگان روبرو هستید و یا حداقل سه مرحله نخست آن کاملا رایگان خواهد بود و پس از آن بازیکنان برای بازگشایی سایر مراحل، نیازمند پرداخت هزینه‌ای بالغ بر 9.99 دلار هستند. بازیکنان همچنین باید انتظار داشته باشند که برای اجرای این بازی، متاسفانه نیازمند اتصال دائم به اینترنت باشند.

دانلود نسخه آی او اس بازی Super Mario Run

در حال حاضر کاربران پلتفرم آی او اس می‌توانند از طریق لینک زیر، بازی سوپر ماریو ران را دانلود کنند.

1395-10-30

دیدگاهتان را بنویسید