ساخت تبلت ضد جاسوسی سامسونگ و بلک بری برای دولت آلمان

ساخت تبلت ضد جاسوسی سامسونگ و بلک بری برای دولت آلمان

یکی از دلایلی که باعث شد کمپانی بلک بری مجبور به همکاری با سامسونگ شود ، ساخت تبلت ضد جاسوسی گلکسی تب اس 2 برای دولت آلمان به جهت انجام روند طبقه‌بندی اطلاعات است.

تبلت گلکسی تب اس 2 ، شامل استاندارد امنیتی سامسونگ ناکس (samsung knox) و فن‌آوری غنی و دقیق بلک بری بوده و این ویژگی باعث خارج نشدن اطلاعات حساس از این تبلت هوشمند که آن را به اصطلاح سکیو تبلت (secu tablet) می‌نامند، می‌گردد.

 تبلت گلکسی تب اس 2
تبلت گلکسی تب اس 2 یک تبلت جذاب است اما به نظر نمی‌رسد امنیت آن برای نمایندگان دولت کافی باشد.

هر دو شرکت در فکر ساخت سیستمی هستند که امنیت بالایی در آن وجود داشته باشد. بلک بری و واحد زیرشاخه اش به نام SecuSmart همچنین نوعی سیستم مدیریت مجوز را برای این محصول در نظر گرفته اند که البته جزئیات زیادی در رابطه با آن در دسترس نیست. با این حال، این شرکت در نظر دارد که تبلت ضد جاسوسی خود را تا پایان سال به تکنولوژی امنیت صوتی که در سال 2014 به آن دست‌یافته بود مجهز نماید ، هر اطلاعاتی که در گلکسی تبلت اس 2 ذخیره یا منتقل شده باشد به طور کامل رمزنگاری خواهد شد.

Samsung-Galaxy-Tab-S2-9.7-inch-Review-017

اولین‌بار نیست که دو کمپانی با همکاری یکدیگر یک محصول با ضریب امنیتی بسیار بالا تولید می‌کنند ، در سال گذشته نیز هر دو به کمک ای بی ام (IBM) تبلت سامسونگ گلکسی تب اس 10.5 را معرفی و عرضه کردند.

قیمت تبلت ضد جاسوسی امنیتی‌ ویژه حدود 2380$ بوده اگرچه مقدار آن گقته نشده است اما در ظاهر بهبود ویژگی‌های امنیتی آن هزینه‌ به‌دنبال دارد.

فروشگاه اینترنتی جانبی مجموعه بی نظیر از اسپیکر بلوتوث با بهترین قیمت بازار و انواع مختلف لنز گوشی موبایل حامی گجت نیوز در پوشش ویژه نمایشگاه IFA 2016

1395-06-14

دیدگاهتان را بنویسید