ساعت هوشمند اچ تی سی در هفدهم خرداد معرفی می‌‌گردد (شایعه)

ساعت هوشمند اچ تی سی

ساعت هوشمند اچ تی سی در هفدهم خرداد معرفی می‌‌گردد (شایعه)

مدت زیادی است که شایعه شده، شرکت اچ تی سی در حال کار بر روی ساعت هوشمند خود است، البته هنوز جزئیات رسمی درباره این گجت منتشر نشده و برخی بر این باور بودند که این پروژه متوقف شده است؛ اما اکنون جزئیاتی جدیدی درباره تاریخ معرفی ساعت هوشمند اچ تی سی منتشر شده که خبر از عرضه‌ی آن در هفدهم خرداد می‌دهد.

در ابتدا قرار بود که شرکت اچ تی سی در کنگره جهانی موبایل حضور گرمی داشته باشد و گوشی هوشمند جدید خود را در طی برگزاری این نمایشگاه معرفی کند؛ اما اچ تی سی تصمیم به برگزاری رویداد اختصاصی خود گرفت که شایعاتی هم درباره معرفی شدن ساعت هوشمند این شرکت همراه با اچ تی سی 10 (HTC 10)منتشر شد.

متاسفانه ساعت هوشمند اچ تی سی در رویداد غول تکنولوژی تایوانی حضور نداشت تا اینکه امروز افشاگر مشهور دنیای تکنولوژی یعنی ایوان بلاس در صفحه توییتر خود اعلام کرد که اچ تی سی در تاریخ 6 ژوئن برابر با 17 خرداد ماه، ساعت هوشمند خود را به‌صورت رسمی معرفی می‌کند. البته این افشاگر قبلا رونمایی اولین ساعت هوشمند اچ تی سی را در ماه آوریل اعلام کرده بود که متاسفانه چنین اتفاقی صورت نگرفت.

خبرهای ساعت هوشمند اچ تی سی برای اولین بار در سال 2014 منتشر شد که در ژوئن همان سال رندری از این دستگاه در توییتر منتشر گشت، اگرچه طراحی ساعت هوشمند، مربعی شکل بود، اما اکنون پیش‌بینی شده است که ظاهری شبیه به ساعت هوشمند موتو 360 با صفحه نمایش گرد داشته باشد.

رزولوشن صفحه نمایش ساعت هوشمند اچ تی سی 360 در 360 پیکسل خواهد بود و آن‌طور که پیدا است با سیستم عامل پوشیدنی اندروید (Android Wear) روانه بازار می‌شود. لازم به ذکر است که این محصول با اسم رمز Halfbeak در حال توسعه است.

اگر این افشاگری‌های ایوان بلاس صحت داشته باشد به‌زودی شاهد معرفی و عرضه اولین ساعت هوشمند اچ تی سی خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید