ساعت هوشمند Movado Connect ؛ قیمت ، زمان عرضه و عکس ها

ساعت هوشمند Movado Connect

ساعت هوشمند Movado Connect ؛ یک ساعت مینیمالیستی با طعم اندروید ویر

شرکت Movado همواره به عنوان یکی از سازندگان مطرح ساعت های مچی شناخته می‌شود. این شرکت چندین هفته پیش اعلام کرد که قصد دارد چندی دیگر از نخستین ساعت اندرویدی خود، ساعت هوشمند Movado Connect رونمایی کند. آن‌ها تصاویر رسمی از این ساعت را منتشر کرده‌اند و به تازگی اعلام کرده‌اند که این ساعت با چه قیمتی به فروش خواهد رفت. اگر تا پیش از این یکی از طرفداران ساعت های کلاسیک مووادو بوده‌اید، اینک نوبت به آن رسیده تا ساعت هوشمند ساخت آن‌ها را نیز تجربه کنید.

در حالی که هفته جاری شاهد رونمایی بسیاری از ساعت‌های هوشمند قدرت گرفته از پلتفرم اندروید ویر در نمایشگاه Baselworld 2017 بودیم، در زمان رونمایی اطلاعات زیادی از ساعت‌ها در اختیار علاقه‌مندان قرار نگرفت تا تولیدکنندگان همچنان حرف‌هایی برای گفتن داشته باشند. شرکت مووادو نیز از این قائده مستثنا نیست و ظاهرا در آینده قصد دارد رونمایی اساسی از این ساعت را به عمل آورد. آن‌ها با حضور در نمایشگاه مذکور از ساعت هوشمند Movado Connect خود رونمایی مختصر و مفیدی را به عمل آوردند، اما مشخصات فنی آن همراه با قیمت قابل ارائه آن تا به امروز در اختیار مشتریان قرار نگرفته بود. خوشبختانه این شرکت تصمیم گرفته تا پیش از هر کاری، قیمت محصول خود را به مشتریان اعلام کند تا اگر ارزشش را داشت، برای خریداری آن کمی صبر کنند.

ساعت هوشمند Movado Connect

ساعت هوشمند Movado Connect از یک نمایشگر کریستالی لبه به لبه همراه با تکنولوژی نمایشگر همیشه روشن بهره می‌برد. طراحی آن به خودی خود جذاب و دلنشین است. اگر شما هم علاقه‌مند به خرید ساعت های هوشمندی با سبک طراحی ساعت های مچی کلاسیک هستید، بی‌تردید نخستین تجربه شرکت مووادو در تولید ساعت های هوشمند می‌تواند به خوبی دل شما را به دست بیاورد.

قیمت ساعت هوشمند Movado Connect

مووادو در نظر دارد ساعت کانکت خود را در 5 سبک مختلف مردانه و با قیمت 495 دلار، در پاییز سال جاری روانه بازار کند.

1396-01-07

دیدگاهتان را بنویسید