سامسونگ باز هم با آتش گرفتن گلکسی اس 7 خبرساز شد

آتش گرفتن گلکسی اس 7

سامسونگ باز هم با آتش گرفتن گلکسی اس 7 خبرساز شد

اخیرا یکی از دانشجویان 27 ساله دانشگاه اولد دامینیون (Old Dominion University) با نام “Shaunique Lamb” از آتش گرفتن گلکسی اس 7 (Samsung Galaxy S7) خود زمانی‌که در جا لیوانی قرار داشته، خبر داده است. به‌گفته صاحب این گوشی، دستگاه در شارژ نبوده و او تنها برای پخش موسیقی به وسیله بلوتوث از آن استفاده کرده است.

این حادثه، هفته گذشته و در تاریخ 23 فوریه رخ داده و خوشبختانه هیچ آسیبی به Shaunique نرسیده است. پس از این اتفاق، وی دستگاه خود را نزد یکی از فروشگاه‌های اسپرینت که پیشتر دستگاه خود را از آنها خریداری کرده بود، برد تا گوشی خود را تعویض کند. ولی حتی با داشتن طرح بیمه “Asurion” نیز مجبور به پرداخت 200 دلار شده است.

تنها سامسونگ قادر به مشخص کردن علت آتش گرفتن گلکسی اس 7 است

اگرچه وی با سامسونگ نیز پیرامون این مشکل صحبت کرده، اما سازندگان قصد بررسی فیزیکی دستگاه را دارند تا علت آتش گرفتن گلکسی اس 7 مشخص شود. با توجه به بیانه سامسونگ، به‌نظر Shaunique هنوز دستگاه را برای آنها ارسال نکرده است:

تاکنون بیش از 10 میلیون گلکسی اس 7 در آمریکا عرضه شده و ما از سلامت و امنیت آنها اطمینان داریم. به هر صورت ما با خانم “Lamb” در تماس هستیم تا علت آتش‌سوزی را پیدا کنیم. تا زمانی‌که این گوشی به دست سامسونگ نرسیده، هر نوع نتیجه‌گیری و مشخص کردن علت واقعی حادثه غیر ممکن است. گوشی های موبایل، دستگاه‌های پیچیده‌ای بوده و فاکتورهای بسیاری در مختل شدن آنها دخیل هستند.

1395-12-12

دیدگاهتان را بنویسید