سامسونگ توزیع به‌روزرسانی مارشمالو را برای گلکسی نوت 4 در استرالیا آغاز کرد

سامسونگ توزیع به‌روزرسانی مارشمالو را برای گلکسی نوت 4 در استرالیا آغاز کرد

در حال حاضر آخرین نسخه موجود سیستم‌عامل پرطرفدار اندروید نسخه مارشمالو است که تمامی پرچم‌دارهای شرکت‌های مختلف آن را دریافت کرده‌اند و همچنین به‌روزرسانی مارشمالو برای برخی دیگر از دستگاه‌های قدیمی و همچنین میانرده‌ها منتشر شده است. دو ماه پس از انتشار به‌روزرسانی اندروید مارشمالو برای نسخه‌های آنلاک گلکسی نوت 4 در اروپا، سامسونگ در نهایت این آپدیت را برای مدل‌های بدون مارک در استرالیا منتشر کرد. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

هنوز هم کاربران بسیاری از گوشی هوشمند یا فبلت گلکسی نوت 4 استفاده می‌کنند و علاوه بر این دستگاه‌های دیگری هم وجود دارد که پرچم‍‌دارهای رده بالایی جای آن‌ها را گرفته‌اند، اما هنوز هم فروش خوبی را در بازار جهانی دارند. به هر حال نیاز است که آپدیت‌های مختلف برای این دستگاه‌ها هم منتشر شود و اگر مشکلی در آن‌ها وجود دارد برطرف شود.

تمامی تغییرات در آپدیت منتشر شده به شرح زیر است :

  • اندروید 6.0 ( مارشمالو )
  • اعمال کنترل بیشتر برای نرم‌افزارها
  • امکان خرید از طریق سنسور اثر انگشت
  • تجربه فوق‌العاده عمر باتری با ویژگی Doze
  • طراحی دوباره App Drawer

اگر شما از دارندگان گلکسی نوت 4 در استرالیا هستید می‌توانید به سادگی از طریق منوی تنظیمات برای انجام آپدیت اقدام کنید. انجام آپدیت از طریق آدرس Settings > About Device > Software Update > Update Now امکان پذیر است. البته قبل از اینکه مرحله‌های گفته شده را انجام دهید، توصیه می‌شود که دستگاه شما حداقل 50 درصد شارژ داشته باشد، همچنین بهتر است که از شبکه پر سرعت وای‌فای استفاده کنید تا مشکلی در زمان آپدیت برای دستگاه شما به وجود نیاید. به یاد داشته باشید که اگر گوشی‌ هوشمند شما شارژ مناسبی نداشته باشد و در زمان انجام آپدیت خاموش شود، احتمال وارد شدن ضربه شدیدی را دارد. لازم به ذکر است که به‌روزرسانی مارشمالو قبلا در ایران منتشر شده، اما ممکن است که برخی از دستگاه‌ها هنوز آن را دریافت نکرده باشند، پیشنهاد می‌شود در طی چند روز آینده قسمت آپدیت نرم‌افزاری را در دستگاه خود چک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید