سونی نخستین شرکت عرضه کننده آپدیت اندروید نوقا 7.1.1 خواهند بود

اندروید نوقا 7.1.1 برای گوشی سونی اکسپریا

خبر خوب برای کاربران گوشی های سونی؛ ژاپنی‌ها نخستین شرکت عرضه کننده اندروید نوقا 7.1.1 خواهند بود

مطلب منتشر شده در وبلاگ اکسپریا نشان می‌دهد، شرکت ژاپنی سونی در صدد آن است تا بتواند نخستین شرکتی باشد که به روزرسانی اندروید نوقا 7.1.1 را در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد. تیم توسعه دهنده اکسپریا سونی در بیانیه‌ای اینترنتی عنوان کرده است که آن‌ها به‌روزرسانی بعدی اندروید را در اولویت نخست خود قرار داده‌اند.

در متن این بیانیه آمده است:

اگر شما هر تولیدکننده دیگری (به جز خود گوگل) را دیدید که زودتر از ما اندروید بعدی را منتشر کرد، با گوجه فرنگی‌های گندیده از ما استقبال کنید.

با توجه به این گفته‌ها به نظر می‌رسد که تیم توسعه دهنده اکسپریا، در حال حاضر سورس کدهای مربوط به آپدیت اندروید نوقا 7.1.1 را آماده کرده و اینک در انتظار دریافت مجموعه نرم افزاری (GMS) و همچنین مجموعه تست‌های سازگاری (CTS) از سوی گوگل است. پس از دریافت این ابزار مورد نیاز، می‌توانیم شاهد بهینه سازی فریمور مربوطه برای تلفن های هوشمند و تبلت های برند اکسپریا سونی باشیم.

اندروید نوقا 7.1.1 برای گوشی سونی اکسپریا

هرچند این تیم به سرعت در حال فعالیت در این زمینه است، اما در حال حاضر این به‌روزرسانی در اختیار گوشی های اندروید وان قرار گرفته و فکتوری ایمیج های مربوط به آن را نیز می‌توانید از طریق گوشی نکسوس و گوگل پیکسل خود دریافت و نصب کنید. تا بدین لحظه هیچ صحبتی در خصوص زمان عرضه به روزرسانی اندروید نوقا 7.1.1 به میان نیامده است، اما ما حدس می‌زنیم همه چیز با شرکت ژاپنی سونی خوب پیش برود و با توجه به این بیانیه اینترنتی، آن‌ها پس از گوگل به عنوان صاحب پلتفرم اندروید، نخستین تولیدکننده گوشی های اندرویدی باشند که تازه‌ترین نسخه از سیستم عامل اندروید را در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

جدال جذاب تولیدکنندگان بر سر عرضه اندروید نوقا 7.1.1

یکی از ناراحتی‌های کاربران گوشی های اندرویدی غیر گوگلی طی سالیان اخیر، دریافت آخرین به روزرسانی های سیستم عامل اندروید با فاصله‌ای زیاد نسبت به انتشار آنهاست. حالا به نظر می‌رسد که عرضه زودهنگام به روزرسانی های اندروید، به مانور تبلیغاتی برای شرکت‌های فعال تبدیل شده است؛ با تمام این تفاسیر همه چیز به سود مصرف کنندگان خواهد بود.

1395-09-19

دیدگاهتان را بنویسید