شارژرهای هوشمند گریفین به شما یادآوری می‌کنند که دیوایس‌هایتان را شارژ کنید

شارژرهای هوشمند گریفین به شما یادآوری می‌کنند که دیوایس‌هایتان را شارژ کنید

شارژرهای هوشمند گریفین به شما یادآوری می‌کنند که دیوایس‌هایتان را شارژ کنید

کمپانی گریفین (Griffin) از دو شارژر اکسترنال جدید خود رونمایی کرده است که به کاربران برای شارژ کردن دیوایس های الکترونیکی آنها تذکر می‌دهند. مطمئنا اگر شما ده باتری پشتیبان هم داشته باشید اما شارژ کردن آنها مرتبا یادتان برود، عملا آنها هیچ فایده‌ای برایتان نخواهند داشت و تولید شارژرهای هوشمند گریفین در دو مدل PowerBlock Beacon و PowerJolt Beacon دقیقا به همین منظور انجام گرفته است.

زمانی که این شارژرهای هوشمند نزدیکتان باشند، یک نوتیفیکیشن به تلفن همراه و یا تبلت شما ارسال کرده و زمان شارژ کردن آنها را یادآوری می‌کنند. شارژرهای هوشمند گریفین دارای یک نرم افزار اختصاصی برای گجت‌های مختلف هستند که از طریق بلوتوث، مرتبا سطح شارژ آنها را بررسی می‌کنند. کاربر می‌تواند تعیین کند که هشدار آنها در چه سطحی از باتری ارسال شود و زمانی که میزان شارژ به ۱۰، ۲۰ و یا هر درصد دیگری که توسط کاربر تعیین شده، برسد، ارسال نوتیفیکیشن آغاز می‌شود.

شارژرهای هوشمند گریفین هنگام برقراری ارتباط بلوتوث، به کاربران از طریق اپلیکیشن اختصاصی پیام می‌دهند تا آنها یادشان بیاید که شارژرهای PowerBlock Beacon و PowerJolt Beacon نزدیکشان قرار دارد و بهتر است اسمارت فون و یا تبلت خود را شارژ کنند.

عرضه‌ی این دو محصول از چند ماه دیگر آغاز می‌شود و مدل PowerJolt Beacon که دارای یک پورت یو اس بی است، از طریق اتصال به جایگاه فندک الکتریکی خودرو می‌تواند دیوایستان را شارژ کند. مدل PowerBlock Beacon برای اتصال به یک پریز استاندارد طراحی شده و با قیمت ۴۰ دلاری، دو پورت یو اس بی را برای شارژ همزمان دیوایس‌های کاربران در اختیارشان قرار خواهد داد.

فروشگاه اینترنتی جانبی کاملترین مجموعه لوازم جانبی موبایل در ایران ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

1395-10-16

دیدگاهتان را بنویسید