شعبه جدید خدمات موبایل ال جی با امکان تعمیر در حضور مشتری افتتاح شد

خدمات موبایل ال جی

شعبه جدید خدمات موبایل ال جی با امکان تعمیر در حضور مشتری افتتاح شد

شعبه جدید خدمات موبایل ال جی در نزدیکی پارک ساعی تهران افتتاح شد. در این شعبه برای اولین بار امکان تعمیر گوشی در حضور مشتری فراهم شده است.

شرکت ال جی با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود به تازگی شعبه جدید خدمات موبایل خود را نزدیک پارک ساعی افتتاح کرده است. در این شعبه می‌توانید خدمات را به سریع‌ترین شکل ممکن و البته در محیطی دلپذیر و آرام دریافت کنید.

در این شعبه، خدمات موبایل برای اولین بار در حضور شما و با توضیحات کامل تکنسین مجرب و آموزش دیده شرکت مادیران انجام خواهد شد. همچنین برای راحتی هرچه بیشتر شما با افزایش تعداد تکنسین‌ها و برخورداری از انبارک اختصاصی و حضور بخش حسابداری، تمامی امور با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت.

خدمات موبایل ال جی

در این شعبه خدمات موبایل ال جی ، هم‌زمان با تعمیر موبایل خود از مشخصات جدیدترین گوشی های موبایل LG اطلاع پیدا کرده و می‌توانید تجربه کار کردن با آن‌ها را نیز داشته باشید. حتی می‌توانید در صورت نیاز به واحد فروش در همین ساختمان مراجعه و از قیمت‌ها و امکان خرید نقد و اقساط اطلاع پیدا کنید. همچنین شما می‌توانید با استفاده از نظر نهایی کارشناس کنترل کیفیت و با داشتن زمان کافی برای تست دستگاه خود از تعمیر کامل آن مطمئن شوید.

ساعات کاری این دفتر برای راحتی شما یک ساعت افزایش یافته و  این شعبه از 8 صبح تا 18 و در روزهای پنجشنبه تا ساعت 15 باز است.

آدرس شعبه جدید خدمات موبایل ال جی

ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه مردوخی، پلاک 9، طبقه همکف

1396-05-26

دیدگاهتان را بنویسید