شیائومی از سرویس پرداخت همراه Mi Pay رونمایی کرد

شیائومی از سرویس پرداخت همراه Mi Pay رونمایی کرد

همانطور که می‌دانید سرویس‌های پرداخت همراه بسیاری وجود دارد که توسط شرکت‌های مختلف تکنولوژی ارائه شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به Apple Pay، Android Pay و Samsung Pay اشاره کرد. اکنون شرکت شیائومی هم سرویس پرداخت همراه Mi Pay را معرفی کرده و به لیست ارائه دهندگان این سرویس اضافه شده است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

سرویس پرداخت همراه Mi Pay مانند دیگر سرویس‌ها با تکنولوژی NFC کار می‌کند. در حال حاضر سرویس پرداخت شیائومی فقط برای گوشی هوشمند Mi 5 که در واقع پرچم‌دار این شرکت است، در دسترس قرار گرفته و از چند بانک چینی نیز پشتیبانی می‌کند. این لیست شامل بانک ساخت و ساز چین، بانک مرکزی ارتباطات، بانک بازرگانان چین، بانک Huaxia و بانک صنعتی این کشور است. البته قرار بر ای شده که در طی چند ماه آینده بانک‌های دیگری از قبیل بانک مرکزی چین، بانک بازرگانی و صنعتی و بانک پکن از این سرویس پرداخت همراه Mi Pay پشتیبانی کنند.

سرویس پرداخت همراه Mi Pay

دقیقا همانند دیگر سرویس‌های پرداخت همراه موبایل، کاربران سرویس Mi Pay می‌توانند کارت‌های اعتباری و نقدی خود را به این سیستم متصل کنند و از این سرویس در تلفن همراه خود استفاده کنند، علاوه بر این گفته شده که کارت‌های هدیه هم شامل این بخش می‌شود.

Xiaomi-Mi-Pay-1-300x267باتوجه به جزئیات منتشر شده در این خبر، شرکت شیائومی گوشی‌های هوشمندی را برای پشتیبانی انتخاب می‌کند که مجهز به NFC باشند، انتظار می‌رود که این شرکت چینی در آپدیت‌های بعدی دستگاه‌های دیگری را مانند ردمی 4 و ردمی نوت 2 به دامنه سرویس پرداخت همراه خود اضافه کند. آنطور که پیدا است شرکت شیائومی فعالیت خود را به بخش موبایل محدود نکرده است و علاوه بر سرویس پرداخت همراه Mi Pay ماشین لباس شویی اختصاصی خود را معرفی کرده و قصد گسترش بخش لوازم خانگی خود را دارد. قیمت این ماشین لباس شویی 225 دلار بوده که در واقع یک قیمت رقابتی در بازار به شمار می‌آید.

1395-05-29

دیدگاهتان را بنویسید