صف طولانی ربات های کوچک برای خرید آیفون 7 !

خرید آیفون 7

صف طولانی ربات‌های کوچک برای خرید آیفون 7 !

چندی پیش از جدیدترین محصول اپل یعنی آیفون 7 رونمایی شد و علاقه‌مندان به دنیای گوشی‌های هوشمند و به ویژه آیفون بی‌صبرانه منتظر خریدن و استفاده از آن هستند. اشتیاق مشتریان برای خرید آیفون 7 را می‌توان در صف‌های طولانی که برای خرید این گوشی شکل گرفته، دید.

فروش آیفون 7 شروع شده و این روزها صف طولانی در اطراف فروشگاه‌های اپل در سراسر جهان شکل گرفته است. حتی در برخی موارد دیده شده که علاقه‌مندان از چند روز قبل در حوالی فروشگاه‌ها جا می‌گیرند.

در این میان یک شرکت نیوزلندی از روش جالبی برای راحتی مشتریان استفاده کرده است. این شرکت از یکصد ربات کوچک رونمایی کرد و آنها را به کار گرفت. این ربات‌ها جای خریداران را در صف‌های طولانی خرید آیفون 7 می‌گیرد و مشتریان به آسانی به گوشی خریداری شده خود خواهند رسید.

ربات‌های آلفا 1 توسط کارخانه چینی UBTECH تولید شده‌اند و شرکت اسپارک ارتشی از آن را برای ایستادن در صف آیفون 7 بسیج کرده است. ربات‌های آلفا این قابلیت را دارند که از مسیر خود در طول خرید گوشی فیلم‌برداری کرده و برای صاحبانش ارسال کنند. علاوه بر آن آنها می‌توانند با حرکات رقص و یوگا و کونگ‌فو دیگران را سرگرم کنند. هر یک از این ربات‌های آلفا متعلق به یک مشتری اسپارک است که با استفاده از اپلیکیشن موبایل آن را کنترل می‌کند.

خرید آیفون 7

به این ترتیب نیازی نیست مشتریان برای خریدن یک گوشی آیفون 7 مدت‌های طولانی را در صف‌های طویل فروشگاه‌ها سپری کنند. این ربات‌های بامزه تصاویر زنده صف‌های خرید آیفون را به دید خریدار می‌رسانند و گوشی مورد نظر را برای آنها خریداری می‌کنند. شرکت اسپارک هدف از این حرکت را تلاش برای آسان سازی زندگی دانست.

نسل هفتم گوشی‌های آیفون در روز 17 شهریور رونمایی شد و از 26 شهریور در دسترس عموم قرار گرفت.

1395-06-30

دیدگاهتان را بنویسید