عرضه‌‌ی رنگ های جدید گلکسی نوت ۷ برای جبران ضرر مالی سامسونگ

عرضه‌‌ی رنگ های جدید گلکسی نوت ۷ برای جبران ضرر مالی سامسونگ

عرضه‌‌ی رنگ های جدید گلکسی نوت ۷ برای جبران ضرر مالی سامسونگ

اگر رونمایی از آیفون‌های سری ۷ اپل را به عنوان تیتر اول اکثر خبرگزاری حال حاضر جهان تکنولوژی بدانیم، مطمئنا رتبه‌ی دوم همچنان در اختیار اخبار انفجار و نقص موجود در باتری گلکسی نوت ۷ است. اتفاقی که به غیر از خدشه‌دار کردن اعتبار کمپانی کره‌ای، باعث شده است که ضرر مالی سنگینی نیز گریبان‌گیر آنها شود.

برآوردها نشان می‌دهند که طرح سامسونگ برای جمع آوری گلکسی نوت ۷ و توقف موقت فروش این محصول در تمام کشورهای جهان، ضرری معادل میلیارد دلار را بر روی دوش سامسونگ گذاشته است. اما این تنها ضرر مالی بزرگی نیست که سامسونگ دریافت کرده است و در واقع ضرر بزرگ‌تر، عدم خریداری گلکسی نوت ۷ توسط هزاران کاربر مشتاق دیگر در سراسر جهان است.

افراد زیادی با توجه به طراحی زیبا و مشخصات قدرتمند گلکسی نوت ۷ مشتاق شده بودند که آن را خریداری کنند. اما حالا با توجه به اتفاقات رخ داده و جمع آوری نسل جدید فبلت‌های برند کره‌ای از روی قفسه‌ی فروشگاه‌های سراسر جهان، مطمئنا میلیون‌ها دلاری که می‌توانست روانه‌ی جیب سهامداران سامسونگ شود، از بین خواهد رفت و این در واقع ضرر مالی پنهانی است که برند کره‌ای متحمل خواهد شد.

عرضه‌‌ی رنگ های جدید گلکسی نوت ۷ برای جبران ضرر مالی سامسونگ

حالا باخبر شده ایم که سامسونگ برای جبران این ضرر گسترده قصد دارد که رنگ‌‌های جدید گلکسی نوت ۷ را در کشورهای مختلف به فروش برساند و از این طریق بتواند نظر بخشی از خریداران را برای خرید این محصول به سمت خود جلب کند. البته این به معنای آن نیست که سامسونگ بخواهد رنگ‌هایی خارج از آن چهار رنگ اولیه را عرضه کند، بلکه به معنای آن است که آن چهار رنگ در تمام کشور‌ها قابل خریداری خواهند بود.

به طور مثال رنگ Black Onyx گلکسی نوت ۷ در کشور کره‌ی جنوبی به فروش نمی‌رسد و رنگ طلایی نیز در کشور آمریکا قابل خریداری نیست. حالا سامسونگ قصد دارد که در موج جدید فروش نوت ۷، تمام این رنگ‌ها را به بازارهای مختلف اضافه کند تا از این طریق خریداران بیشتری برای آنها جلب شوند.

1395-06-18

دیدگاهتان را بنویسید