عرضه مجدد گوشی موبایل ورتو کبرا با قیمتی گزاف و در تعداد محدود

گوشی موبایل ورتو کبرا

عرضه مجدد گوشی موبایل ورتو کبرا با قیمتی گزاف و در تعداد محدود

گوشی موبایل ورتو کبرا بعد از یازده سال مجددا عرضه شد. گوشی موبایل Vertu Cobra Limited Edition در تعدادی محدود و با قیمتی بسیار بالا به فروش خواهد رسید.

گوشی های موبایل ورتو با دیگر محصولات عرضه شده در بازار کاملا تفاوت دارند. برخلاف گوشی های هوشمند گلکسی سامسونگ و یا آیفون اپل که روز به روز بر سر تکنولوژی‌ها و قابلیت‌های مختلف با یکدیگر رقابت می‌کنند، گوشی های موبایل ورتو کاملا جنبه تجملاتی داشته و افراد سرمایه‌دار از آن‌ها برای نشان دادن قدرت مالی خود استفاده می‌کنند.

دلیل قیمت بالای گوشی های موبایل Vertu اشیا قیمتی به کار رفته در بدنه‌ آن‌ها است. در برخی مدل‌ها الماس و در برخی دیگر دانه‌های یاقوت دیده می‌شود، اما هیچ یک از این سبک‌های طراحی نمی‌تواند به اندازه قرار دادن یک مار بر روی بدنه جذاب باشد. همین ویژگی سبب متمایز شدن گوشی موبایل ورتو کبرا از سایر گوشی های موبایل لوکس بازار شده است. تنها هشت دستگاه از گوشی موبایل ورتو کبرا موجود بوده و قیمت هر کدام 360 هزار دلار است.

گوشی موبایل ورتو کبرا

تنها هشت نسخه از گوشی موبایل ورتو کبرا تولید شده است

طرح گوشی موبایل ورتو کبرا جدید نیست و ایده اولیه آن به سال 2006 میلادی بازمی‌گردد. اکنون با گذشتن یازده سال از زمان عرضه نخستین سری گوشی موبایل ورتو کبرا این گوشی‌ساز تصمیم گرفت تا مجددا آن را تولید کند و به دست هشت نفر از مشتریان پروپاقرص خود برساند. ورتو با فروش هشت دستگاه گوشی موبایل Vertu Cobra Limited Edition حدود 2.88 میلیون دلار به جیب خواهد زد.

شرکت سازنده گوشی موبایل ورتو کبرا را به وسیله هلیکوپتر به دست هشت مشتری آن خواهد رساند که خود این موضوع نیز به لوکس بودن این خرید می‌افزاید. امیدواریم این بسته‌ها در درب منزل افراد سفارش‌دهنده رها نشوند و مسئولین بعد از یافتن باند فرود هلیکوپتر در محل زندگی مشتریان، آن‌ها را مستقیما به دستشان برسانند.

حدس ما این است که یک فرد دارای سرمایه کافی برای خرید چنین گوشی موبایلی به قیمت 360 هزار دلار، به احتمال زیاد در قصر محل زندگی خود یک باند فرود اختصاصی برای هلیکوپتر دارد. هنوز مشخصات فنی و امکانات گوشی موبایل ورتو کبرا مشخص نشده است. البته وجود و یا عدم وجود قابلیت‌های ویژه گوشی های هوشمند در ورتو کبرا تفاوت خاصی ایجاد نمی‌کند، چرا که یک فرد سرمایه‌دار مطمئنا برای استفاده از تکنولوژی روز (در کنار نمایش قدرت خود) مجبور به خرید یکی از پرچمداران عادی خواهد بود.

1396-03-03

دیدگاهتان را بنویسید