عیدی همراه اول به کاربران؛‌ بازدید از سایت های منتخب داخلی از عید قربان تا عید غدیر رایگان شد

عیدی همراه اول

عیدی همراه اول به کاربران؛‌ بازدید از سایت های منتخب داخلی از عید قربان تا عید غدیر رایگان شد

عیدی همراه اول به مناسبت عید قربان و غدیر از 10 تا 18 شهریور 96 به کاربران ارائه می‌شود و بر اساس آن، بازدید از سایت های منتخب داخلی در این بازه رایگان خواهد بود.

اپراتور همراه اول از عید قربان تا عید غدیر یعنی 10 تا 18 شهریور 1396 به کاربران خود عیدی می‌دهد. بر این اساس، بازدید از سایت های منتخب داخلی که فهرست آن‌ها در لینک انتهای مطلب قابل مشاهده است، برای کلیه کاربران اینترنت همراه اول رایگان خواهد بود. ترافیک مصرفی برای تمامی مشترکان، چه کسانی که از بسته های اینترنت نوترینو استفاده می‌کنند و چه آن‌هایی که از تعرفه آزاد استفاده می‌کنند در بازه زمانی 10 الی 18 شهریورماه کاملا رایگان خواهد بود.

عیدی همراه اول

برای بهره‌مند شدن از ترافیک رایگان، باید به چند نکته توجه کنید. اگر مشترکان از فیلترشکن استفاده کنند، امکان بازدید رایگان از سایت های منتخب داخلی و بهره بردن از عیدی همراه اول وجود نخواهد داشت و هزینه اینترنت یا از بسته آن‌ها کسر خواهد شد و یا با تعرفه آزاد محاسبه می‌شود. پس از پایان این بازه یعنی پس از هجدهم شهریورماه نیز ترافیک مصرفی در سایت های داخلی منتخب برای کلیه مشترکان مانند قبل با تخفیف 50 درصد محاسبه می‌شود. لازم به ذکر است که نام گجت نیوز نیز در لیست 210 سایت منتخب داخلی قرار دارد.

1396-06-14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.