فروشگاه HTC Viveport افتتاح شد؛ دانلود برنامه های واقعیت مجازی

فروشگاه HTC Viveport آغاز به کار کرد؛ محفلی برای علاقه مندان به واقعیت مجازی

همانطور که می‌دانید هدست واقعیت مجازی HTC Vive اولین تلاش بزرگ اچ تی سی در این عرصه به حساب می‌آید. این محصول یکی از اولین هدست‌ های واقعیت مجازی قدرتمند و پایدار بازار به شمار می‌رود. اما متاسفانه منابع زیادی برای دسترسی به اپلیکیشن‌ها و همچنین سرویس‌های مربوط به تکنولوژی واقعیت مجازی در فضای وب وجود ندارد. امروز خبرهایی از سوی مدیران HTC Vive منتشر شد که برای دوستداران واقعیت مجازی خبر خوبی به حساب می‌آید. فروشگاه HTC Viveport به عنوان محفلی برای محتوای واقعیت مجازی راه اندازی شده است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

فروشگاه HTC Viveport راه اندازی شد

با توجه به گزارشاتی که از سوی شرکت اچ تی سی منتشر شده است، فروشگاه HTC Viveport یک اپ استور بی عیب و نقص برای تکنولوژی واقعیت مجازی است که شامل دسته‌های مختلفی مانند اطلاعات مجازی، رسانه‌های اجتماعی، بخش 360، ویدئو، اخبار، ورزش، سلامت، مسافرت و خرید است. این فروشگاه در حال حاضر در نسخه پیش نمایش خود قرار دارد و در آپدیت بعدی، بخش Vive Home به این سرویس اضافه خواهد شد که حکم یک ویجت کاربردی در دستگاه‌ها را دارد.

همه ما می‌دانیم که محتوای واقعیت مجازی را به سختی می‌توان در فضای وب پیدا کرد، اما امیدواریم که فروشگاه HTC Viveport نیاز کاربران را در این زمینه برطرف کند. البته قرار بر این شده که نسخه بتا تا چند هفته آینده در دسترس باشد و پس از آن نسخه اصلی و رسمی برای همگان در دسترس قرار گیرد. در ادامه گزارشات اعلام شده که نسخه اصلی فروشگاه HTC Viveport در پاییز سال جاری آغاز به کار خواهد کرد.

تکنولوژی واقعیت مجازی این روزها بسیار مورد توجه کاربران و همچنین شرکت‌های مختلف قرار گرفته است، بیشتر شرکت‌های بزرگ تکنولوژی سعی بر این دارند که هدست‌های واقعیت مجازی مختلفی را با کاربردهای جدید به بازار عرضه کنند، ظاهرا اچ تی سی از رقبا پیشی گرفته و اولین فروشگاه رسمی خود را برای سرویس واقعیت مجازی راه اندازی کرده است. به هر حال این انتظار را داریم که در آینده‌ای نه چندان دور دیگر شرکت‌ها هم سرویس‌هایی همچون فروشگاه HTC Viveport را راه اندازی کنند.

1395-05-17

دیدگاهتان را بنویسید